Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az a diagnózis,...

Mit jelent az a diagnózis, hogy a méh melső falában 1 cm nagyságú inhomogén terület különül el?

Figyelt kérdés
nőgyógyászat

2021. júl. 12. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a méhed falában van valami, ami 1 cm nagyságú. Ez bármi lehet, gondolom elküldött montavételre az orvos.
2021. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak sima UH volt, annyit mondott csak az orvos, hogy ha nem szeretnék több családot, beavatkozást nem igényel, ráérünk egy év múlva újra megnézni. De nem vagyok nyugodott.
2021. júl. 12. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj tovább, kérj mintavételt.
2021. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A mintavétel hogyan zajlik?
2021. júl. 13. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ultrahang mellett egy tűt szúrnak bele és mintát vesznek azzal. Biopszia a neve. Utána a kivett szövetet megvizsgálják, hogy mi az és hogy nem-e rákos elváltozás.
2021. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Csak ezt nekem kellene mondani az orvosnak, hogy csináljon ilyen mintavételt?
2021. júl. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!