Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljes elkeseredtem,merre tovább?

Teljes elkeseredtem,merre tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Hosszú leszek,de már itt picsogok mint egy tini.Az éven másodszorra fájdogál huzamosabb ideig a hasam 3-4hét.Elsőnél nődokinál kezdtem ott minden rendben volt,kaptam antibiotikumot elmúlt.Most megint tart 4 hete,és olvasgatva az interneten szembejött velem a szőrösödés...hoppá nekem is van ott ahol nem kellene(áll,mell,hason inkább pihe)nyomoztam tovább.Kilyukadtam a pajzsmirigyhez mert ingerlékenyebb vagyok(már a félelem is okozhatja)fogyni sem tudok de mondjuk nem is eszem napi 5x.Szóval ami inkább tünet az a has komfort meg a szőrösödés.Az egyik csoportban már írták a rákot és totál kiakadtam.4 hónapos alap laborom hibátlan,mai vizeletem szintúgy.Mi lehet akkor?Mire gondoljak?Hova menjek?Annyira elkeseredtem a sok negatív dolgoktól.
2022. júl. 6. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Hormon?

Stressz?

Esetleg valami tartósabb betegség?

Mennyi idős vagy? Esetleg szülés, vagy efféle?

2022. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Felejtsd el a rákot! Keress endokrinológust! Magánba, mert államiban van ahol több mint 1 év a várakozás.
2022. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
30éves vagyok,2 császárom volt.Stressz van mert ráparázok ha olvasom a netet sajnos.Semmilyen betegségről nem tudok
2022. júl. 6. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Szőrösödés esetén felmerülhet mellékvese-probléma.
2022. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vese funkciók jok,a mai vizeletem is tökéletes lett.
2022. júl. 6. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, tud nézetni más paramétereket is a véredben, pl. TSH-t, amiből kiderül, ha a pajzsmirigyeddel van baj.
2022. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen hívom holnap.
2022. júl. 6. 13:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Vizeletem is jó.Ma kaptam időpontot hormonra meg cukorterhelésre.
2022. júl. 7. 10:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!