Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a dudor a szemérem...

Mi lehet ez a dudor a szeméremajkamon?

Figyelt kérdés

Tegnap fürdés közben vettem észre, hogy ott van, előtte egy nappal nem éreztem semmit.

Nagyon megijedtem, elmentem sürgősségi nőgyógyászatra, ott csak ránéztek, azt mondták, pattanásnak vagy szőrtüsző-gyulladásnak tűnik.

Velem sosem volt még ilyen, nem fáj, de nem esztétikus, ma egy része picit kifakadt, mint egy pattanás, de nem múlik (mondjuk egy nap alatt valóban nehezen is múlhatna.)

Tippek, hogy mi lehet? Az elmúlt 2 héten több szexuális partnerem volt, ezért ijedtem meg, de közben orvos azt mondta, hogy pattanásnak nézi.

Valaki tapasztalt hasonlót? Ha igen; mi segített neki?


2022. júl. 10. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is pattanásra tippelek, várj pár napot, valószínűleg magától elmúlik.
2022. júl. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladás, elmúlik. Többször előfordul ilyen, nyugi.
2022. júl. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtüsző gyula. Valószínűleg a borotválástól benőtt egy szőr, az okozza. Ne nyomkodd. Neogranormon vagy tetrán kenőcs segíthet.
2022. júl. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!