Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kehellyel/mosható betéttel/m...

A kehellyel/mosható betéttel/mensibugyival kinek milyen negatív tapasztalata volt?

Figyelt kérdés

Előfordult már olyan, hogy valaki nyitott volt az alternatív, újból használható dologra, kipróbálta, esetleg huzamosabb ideig használta is, azonban volt valamilyen problémája, kellemetlensége, negatív tapasztalata akár a kehellyel, akár a mosható betéttel, vagy menstruációs bugyival, és inkább visszaállt az eddig használt egyszeri tamponra, betétre?

Ha igen, ki melyiket próbálta vele, és mi volt vele a gond, ami miatt abbahagyta?


(Figyelem, ez most nem azokhoz szól akik rögtön kapásból fújolnak a kehelyre, meg a mosható betétre, hanem azokhoz, akik ténylegesen próbálkoztak vele vagy használták, és nem jött be)



2022. júl. 11. 07:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5%
nekem csakis az eldobhatósak jöttek be. egyszer-kétszer próbáltam kelyhet, mosibugyit meg mosibetétet, soha többet nem mennék vissza. Nekem az eldobható betét és egyszer használatos mensibugyi jött be :) ez utóbbit nagyon imádom ♥
2022. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Mikor megvettem a kelyhet tudatosan olyat válaszottam, ami mindhárom méhszáj magassághoz jó tud lenni.

Egyszer-kétszer előfordult, hogy furcsa mód megfordult bennem, viszont akkor sem volt baleset, nem folyt ki semmi belőle, mellette, csak nehezen bírtam kivenni.

Most fogok beszerezni néhány mosható betétet, remélem azokkal is pozitív tapasztalatom lesz.

ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!