Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítségeteket (20 éves lány...

Segítségeteket (20 éves lány vagyok )szeretném kérni kb 2-3 éve hullik foltosan a hajam , minden vizsgalaton voltunk minden negatív mostmár ott tartok hogy félig kopasz vagyok . Valakinek hasonló tapasztalat ?

Figyelt kérdés

5 napja kivették a mandulámat ami elvileg gócként funkcionált .

És most mióta kivették még durvàbban hullik ez a gyógyulás jele ? Vagy nem ez okozza a hajhullásom .



2022. jún. 18. 17:24
1 2
 1/19 gublug ***** válasza:
Mit jelent ez a "minden vizsgálaton voltunk"? Kérlek. Hogy lássa át az ember a helyzetedet, ha azt sem tudjuk, hogy milyen orvosoknál és vizsgálatokon voltál.
2022. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Teljes körű vérvétel eredményei

Eozinofil granulocita Magas

Retikulocita hemoglobin magas

Totál és direkt bilirubin is magas

Vas szint magas

Transzferrin szaruráció magas

AST szint magas

Voltam hajgyógyásznál , természetgyógyásznál , bőrgyógyásznál , mind azt javasolta hogy vetessem ki a mandulámat de a helyzet csak rosszabbodott 😔 . Valaki tudna segíteni mi lehet ez

2022. jún. 18. 18:01
 3/19 gublug ***** válasza:
0%

Szia.


Kinél voltál Természetgyógyásznál? Milyen szakvizsgái voltak? Mivel diagnosztizált? Nem kételkedem benne, csak érdekel.


A lelki eredetű betegségek lexikonában ez áll:

HAJ (általában)

A fejbőr védelmére szolgáló hajkorona az erőt, a szabadságot, a szépséget és a teljesítményt jelképezi.

(Gondoljunk csak a bibliai Sámsonra). Közvetlenül az emberi méltósághoz, a hatalom lényegéhez

kapcsolható. Legfelső, hetedik főcsakránk, a koronacsakra a fejtetőnkön helyezkedik el. Ezen a szinten

szellemünk összekapcsolódik a felsőbb szellemiséggel, a földöntúli dimenziókkal. És a haj itt, az energiaközpont közelében nő. A haj egyfajta antenna, amely a fizikai világot a spirituálissal hivatott

összekötni. A haj állapota a szexuális, reproduktív erőt, a szaporodást, a nemi teljesítményt is jelképezi.

Több hiedelem, legenda kering a különböző hajtípusok körül (szőkék, barnák, kopaszok...). Fontos tudni,

hogy a hajam a saját életem irányítása feletti hatalmamat is tükrözi. Mit akarok az életemmel kezdeni?

Úgy érzem, mások irányítják az életemet? A hatalom visszavételéhez szükséges erő és bátorság növeli

szabadságérzetemet, és a hajam erősebb lesz. A haj az ember életőrömét is mutatja, tisztasága arról

tanúskodik, mennyire vagyok hajlandó önmagammal foglalkozni. Érdemes figyelni a haj állapotát, mert közvetlenül jelzi a lelkiállapotot.



Van benne ismerős? Magadra ismersz?


Nézettél hormonszinteket? A belső elválasztású mirigyeid állapotát?


Köv. kérdésem: húgyhólyag/vese hogy van? Tüdő/vastagbél hogy van?

Volt valamelyik beteg, vagy most is az?

2022. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
vitaminhiány
2022. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Endokrinológus mit mondott?
2022. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vitaminok, egészséges kaja. Ezek fogják megoldani, ha gócot nem találtak.
2022. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Van egy fogam amiben amalgámtömés volt ami kiesett, arra gyanakszom hogy ez is lehet egy góc , mit gondoltok?
2022. jún. 20. 22:54
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Cseréltesd le, de nem hiszem, hogy ilyet okozna.

Kajád, vitamin beviteled rendben van?

2022. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy labor, inzulin rezisztencia vizsgálat sem ártana, hogy azokat is ki lehessen zárni
2022. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van hasonló tapasztalatom.

Lehet van egy dolog, ami neked is segíthet.

Írj nekem a rebiofit@gmail.com-ra.

Üdv.:

Rebi

2022. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!