Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire lehet "káros", ha...

Mennyire lehet "káros", ha testápolóval kenem be a szeméremdombom?

Figyelt kérdés

Olvastam s hallottam is ismerősömtől, hogy borotválkozás után, ha bekenjük az adott területet testápolóval, akkor nem fog kipattogni. Gondolkodtam rajta, hogy ez esetleg érinti-e az intim területet is? Kerestem utána, de nemigen találtam konkrét választ. Viszont gondolom erre is van valami külön kence dolog, s nem lenne a legjobb ötlet sima testávolóval kenegetni.


De azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is, mit gondoltok... Lehet bajom tőle, ha mégis megpróbálom? Amíg nem jut belsőleg, csak nem lehet baj, igaz?


A válaszokat előre is köszönöm<3



2022. júl. 12. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném, mert a borotválás mikro sérüléseket okoz, és a testápolóban lévő kemikáliák akár gyulladást is okozhatnak. Kend be Neogranormonnal, Sudocreme-el, valami klasszikus popsikrémmel, ami eleve sebgyógyító, gyulladáscsökkentő hatású.
2022. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Neogra jó, ahogy az előző írja, viszont ha hajlamos vagy a pattogzásra, az nem fog segíteni.

Másnap kend le alkohollal (pálesz tökeletes) jól törölgesd át, reggel és este is, valamennyire segít a pattikon.

2022. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!