Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj, mit tegyek?

Nagyon fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mpstanában a menstruációm nagyon szabálytalanul jön-megy és van, hogy egy hónapot kihagy.

A doki szerint nem baj, h még nem állt be. Ő azt nem veszi figyelembe, hogy pár évig teljesen pontosan jött meg, aztán még a KOVID OLTÁS ELŐTT-től kezdve "összezavarodott"...

Eleinte sosem fájt, de most nagyon erősen, egyedül vagyok itthon, nincs semmilyen gyógyszerem, csak görcsoldó, de az semmit sem használ...

Borogatom, meg minden, de nem lesz jobb.

Milyen gyógyszer kéne?

16L



2022. júl. 16. 23:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Időnként változik, és sajnos nem mindig a jó irányba, lehet, nálad is ez történik

Azért szólj a dokinak, hogy nálad korábban már beállt, és nagyon nem kéne ezt csinálnia

Lehet az is, hogy korábban felfáztál, és még nem szedte össze magát

Egyébként fájdalom ellen a cataflamot tudom javasolni (dolo rapid nem receptköteles, nálam az válik be)

2022. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
A mozgás segít rajta, csak nagyon nehéz elkezdeni ilyenkor.
2022. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akk megyek éjjel nappaliba cataflamért...
2022. júl. 16. 23:59
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Ügyeletes patikat keress, ne éjjel nappalit....
2022. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Előfordul, nekem 24 évesen kezdett fájdalmas lenni, addig meg sem éreztem.
2022. júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Miért lettem lepontozva? Cataflam nem sűrűn van egy átlagos kis boltban....
2022. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

nekem is nagyon faj a mensim, az apranax bevalik, esetleg cataflam es nospa kombinacio a masik

en emelle mensi teakat iszom es otthon meleg borogatas a hasra. Nekem ezek valnak be hogy atveszeljem a szar napokat:)

2022. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, éjjel-nappali patikára gondoltam, enyhítette a fájdalmat...

Az nagy baj, ha most nem megyek nődokihoz vagy kéne? Szűz vagyok, ha ez számít...

2022. júl. 18. 21:53
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Figyelj, ha ennyire durva, akkor kéne az orvos, mert az sosem jelent jót. Nekem is volt olyan, hogy magzatpózban éltem csak túl kb, annyira fájt. 1x injekciót is kaptam miatta.
2022. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
ha ennyire faj fel felmerulhet az endometriozis gyanuja, erdemes orvoshoz menni, o figyelembe fogja venni hogy szuz vagy meg, ne izgulj emiatt
2022. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!