Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj, mit tegyek?

Nagyon fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mpstanában a menstruációm nagyon szabálytalanul jön-megy és van, hogy egy hónapot kihagy.

A doki szerint nem baj, h még nem állt be. Ő azt nem veszi figyelembe, hogy pár évig teljesen pontosan jött meg, aztán még a KOVID OLTÁS ELŐTT-től kezdve "összezavarodott"...

Eleinte sosem fájt, de most nagyon erősen, egyedül vagyok itthon, nincs semmilyen gyógyszerem, csak görcsoldó, de az semmit sem használ...

Borogatom, meg minden, de nem lesz jobb.

Milyen gyógyszer kéne?

16L



2022. júl. 16. 23:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jó, akkor elmegyek, a szüleim még sokára jönnek haza, elutaztak.

Nélkülük is mehetek?, de hova menjek, 16 éves vagyok...

2022. júl. 19. 21:59
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Hol laksz? Nőgyógyászhoz kell időpontot kérni, csak tajszámod kell, ha nem magánorvos.
2022. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Budapesten, a taj számot tudom, hogyan tovább?
2022. júl. 19. 22:18
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Szuper. Itt Győrben pl a kórháznál kell időpontot kérni a nőgyógyászati rendelésre. Akkor kérik is már a taj számod.
2022. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szvl kórházba menjek?🥶
2022. júl. 19. 22:51
 16/17 anonim ***** válasza:
11%

neem! nem korhaz. en irtam hogy menj orvoshoz nehogy endometriozis vagy valami mas legyen.

Szoval mivel kiskoru vagy igy megvarod ameddig anyukad hazaer, addigra kerj egy idopontot a teruletileg illetekes szakrendelobe. nem tudom hol laksz de ahova tartozol oda kerj idopontot. es akkor mesz amikorra kapod, anyukaddal.

2022. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
3%
16os, van ahol a kórházban van a rendelő is...
2022. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!