Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasznalt autonak ha megveszite...

Hasznalt autonak ha megveszitek egybol csereltek kuolungot is vagy majd akkor ha szarakszik?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
vezérműszijat szoktam cserélni, kuolungot csak ha csúszik.
2022. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Már jó párszor befürödtem azzal, hogy egyből mindent hibátlanra megcsináltam, ezért mostmár inkább amit tényleg nagyon fontos csak azt cserélem. Ha megy az autó, van benne ami kell pl. olaj és hűtővíz akkor jó az. Kuplungot is majd akkor ha csúszik, de próbálom kímélni, így lehet hogy 2 év alatt amennyi ideig akarok megtartani, nem is megy tönkre.
2022. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vele baj és más hiba miatt sem kell a környékét megbontani akkor nem.
2022. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a vezerlest cserelitek nem?
2022. febr. 19. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vezérlést sem kell cserélni,ha mondjuk benne van a szervízkönyvben és nemrég történt...
2022. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök felesleges, csak akkor ha szarakodik.


Pl. én autóm 2010-ben vettem, azóta belement 200e km és még mindig tökéletes a kuplung, felesleges lett volna lecserélni már akkor.

2022. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Mi nemrég cseréltük le az újkorában szalonból vásárolt autónkat, több mint 300 ezer km futás után. Ez alatt egyszer sem kellett a kuplungot cserélni, bár tény hogy az eladáskor már érezhetően gyengélkedett.

Akkor ha veszek egy használt autót 150 ezer km-rel, nylván nem cserélek kuplungot, mert lehet hogy mégegyszer ennyi belefér még.

2022. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hypno ***** válasza:
100%

#4


Attól függ, hogy mikor volt cserélve és mennyi van még neki a normája szerint.

Bár erre azért rákérdezek még a vásárlás előtt és szeretem, ha számla, vagy szervízkönyv bejegyzés van a dologról.


Ezen kívül olaj és koplett szűrőcsere. Ami pedig működik azt nem sszereljük.

2022. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!