Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha megtetszik valami megveszit...

Ha megtetszik valami megveszitek akkor is ha műszálas?

Figyelt kérdés
Gondoltam hogy ezentúl nem vásárolok több olyan ruhát ami tartalmaz pl. poliésztert, viszont vannak amik nagyon megtetszettek és tartalmaznak sajnos. Az egy jó megoldás lenne ha olyasmit ami közvetlenül a testemen van pl. egy póló, abból csak pamutot vagy más természetes anyagút veszek, de egy kapucnis pulcsit (ami ugye már a pólóra jön) abból nem gond ha tartalmaz poliésztert vagy más műszálat? Ti hogy döntenétek? Viseltek műszálas ruhákat?

2022. febr. 21. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha az alap ruhadarab (amibe nincs műszál) rendesen fedi a tested akkor nembaj ha felette műszálas ruha van.
2022. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Sportoláshoz csak ilyeneket viselek... Átengedi az izzadságot, nem leszek csutakos.
2022. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Én nem szoktam külön megnézni az anyagösszetételt (csak a bugyiknàl). Aminek nincs rossz tapintása, azt megveszem. Amin már ha hozzáérek, akkor érzem, hogy kényelmetlen hozzáérni, azt nem veszem meg.
2022. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Ez csak toled fugg... ha azt irjak itt hogy nem szamit a polieszter, akkor megveszed? Ha meg azt, hogy szamit, akkor nem veszed meg?

Merlegelj sajat magad, hogy mi a fontosabb szamodra: egy pulcsi, ami tetszik vagy a kornyezetbaratsag?


Egyebkent en nem szoktam polieszter ruhakat venni, akkor sem, ha nagyon tetszik.

2022. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Miért, mi a környezetbarát anyag?
2022. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3%

Érdekes a kérdés.

Kissé óckodónak tűnik a műszálas ruháktól, de akkor mi a helyzet a nejlon harisnyával?

Annak a vásárlásánál nincs hasonló rettegés?

2022. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én ha jó a tapintása, akkor semmi baj. A lényeg, hogy ne legyen túl vastag.

Viszont cipőből inkább bőr. Abba kevésbé izzadok bele.

2022. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon megtetszik megveszem
2022. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

6.

Teljesen igazad van, a pontozásodon látszik a sok képmutató..

2022. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
#9 Azért lett lepontozva, mert rohadtul nem a kérdésre válaszolt, és mindenki baromira unja már ezt a nejlon harisnya fétises kretént.
2022. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!