Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mi legyen hogy...

Nem tudom mi legyen hogy legyen, hogy mindenkinek jó legyen ?

Figyelt kérdés

(azért rajtam oda kérdőjelet hogy elfogadja a rendszer)

Rohadt nehéz most a életem

Meg kéne jönnie két hete, anyukám emiatt parázik, már teszteltünk, negatív lett.

Akkor anyukám ezt mondta ekkor: Ne szexeljünk csak azért mert jó, szeretik a barátomat, de ezt nem szeretik, nem örülnek hogy bele vitt ebbe, és hogy ilyet csak a K*rvák szokták csinálni.

Közbe barátommal csak barátok vagyok fél éve nem vagyunk egy pár.

Így nem igazán jó a szex.

Nem tudom mi legyen.

Szeretem barátomat, én vele szeretném leélni az életemet de ő csak kötődik hozzám.

Vele fogadtam el magamat.

És mivel vele feküdtem le először és a vallás szerint csak azzal szexelünk aki a házastársunk így van bennem hogy ő kell nekem

Nekem ő az első

Neki a második vagyok

Mindketten 19 évesek vagyunk



2022. júl. 19. 01:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ja meg szülőkkel élek mert gimnázista vagyok

És barátommal osztálytársak vagyunk

2022. júl. 19. 01:02
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Szia Hanna
2022. júl. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hanna?
2022. júl. 19. 01:07
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Mi van? Lefeküdtél az osztálytársaddal, akivel amúgy nem jártok, és ő nem is akar semmit tőled? Hát akkor nem is lesz köztetek semmi. Ennek kétoldalú dolognak kéne lennie. A házasságig nem kell várni a szexszel, de a kölcsönös szerelemig igen. Legalábbis az én értékrendem szerint az nemcsak testgyakorlat, hanem érzelem. Anyukád ebben nem játszik. Ha negatívat teszteltél, akkor nem vagy terhes. De hogy ne is legyél, azt tán nem kéne a véletlenre bízni és utána reszketve nézni a rózsaszín csíkokat. Ha még két hétig nem jön meg, menjél orvoshoz.

És nem, egyrészt nem rohadtul nehéz az életed, másrészt nem lesz mindenkinek egyszerre jó, mert mindenkinek mások az elvárásai. Ha azt akarod, hogy neked jó legyen, akkor ne add fel a keresést egy olyan pasi iránt, akivel ugyanazt érzitek.

2022. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mikor először volt szex még egy jó darabig addig egy pár voltunk, akkor még jártunk

Mozgássérült vagyok, nem tudok elmenni orvoshoz magam

És nem akarok mást

2022. júl. 19. 07:42
 6/16 A kérdező kommentje:
Első szex akkor volt mikor 10 hónapja jártunk
2022. júl. 19. 08:04
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező. A vallás szerint (legalábbis ha a katolikusra gondolsz) nem az elso emberrel kell összeházasodni akivel lefekszel, hanem annak kell lennie az elsőnek, akivel osszehazasodtal. Ez nem igazán csereszabatos. Nem úgy mondom neked, mint bíró, mert sajnos nekem sem sikerült ezt megtartanom, csak nehogy valami zavaros kép legyen ezzel kapcsolatban a fejedben.

Naiv voltál, mint minden fiatal lány. Szerencsere semmi gond, bár sajnálom, hogy a szüleid olyan szavakat hasznaltak rád h K*** .

Beszélgess a tarsaddal (most végül nem teljesen értem, hogy jartok-e) hogy neki mik a szándékai. Kérdezd meg, hogy akar-e veled jarni, hosszabb távon tervez-e házasságot. Döntsd el magadban, hogy ezután tartani akarod-e magad ahhoz, hogy csak azzal fekszel le, aki a hazastarsad. Ovakodj attól, hogy gyerekkel fogj meg egy fiatal férfit.

2022. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Már fél éve nem járunk, csak barátok vagyunk

Nem tudja majd mi lesz, hogy újra szeretni fog úgy mint régen,mikor még jártunk

Mindig védekezünk

2022. júl. 19. 08:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak a vallas miatt nem kell örökre együtt maradnotok.

Ennek így semki értelme. Se szerelem se jó szex....


Ha mar most problemas a kapcsolat, mi lesz kesőbb?


Fiatal vagy, még jöhet vki, akivel minden tökeletes lesz. Nem szabad megfosztani magadat egy lehetseges boldogsagtól.

2022. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nekem más nem tetszik, csak a barátom

De így döntöttem szülők miatt és egy barátnőm anyukája miatt hogy: nem lesz több ölelés, puszi és szex

Mert hogy ez túlegy már a csak barátságon

2022. júl. 19. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!