Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minimális vérzéssel strandolni...

Minimális vérzéssel strandolni Balatonon?

Figyelt kérdés
Nagyon picit verzem mar, holnap megyunk a Balatonra.. tampont eddig meg nem hasznaltam viszont most probalgatom es hat nem olyan kenyelmes… ugy erzem folyamatosan, hogy kicsuszik es ha leulok faj is.. probaltam jo melyre felnyomni de nem igazan ment.. tippek hogyan lehetne kenyelmesebben ereznem magam tamponnal? Vagy esetleg valamilyen mas tipp arra hogy hogyan lehetne anelkul elmennem?

2022. júl. 19. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
tampon nélkül sehogy, amíg vérzel
2022. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Pfuj bele ne menj már
2022. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
A mini tampont próbáld ki, vagy várd meg amíg elmúlik, addig ne menj vízbe!
2022. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Menstruációs kehely tapasztalatok?
2022. júl. 19. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Rendes tampont használsz, vagy minit? Sokat számít

Amelyik ujjaddal felhelyezed, még egy ujjpercnyit beljebb kell nyomni (hátha ez a kényelmetlenség oka, nekem legalábbis hasonló érzés volt, mint amit leírtál, amikor nem toltam fel rendesen)

2022. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vettem egy Ob minit es egy tampax applikatorosat, a tampaxos fel se akart menni nagyon fajt igy az Ob mininel maradtam
2022. júl. 19. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező szégyeld magad!
2022. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, a helyedben megvárnám míg teljesen elmúlik a vérzés, ugyanis menstruációkor kitágul a méhszáj és sokkal könnyebben össze lehet szedni fertőzéseket. Ezeken a napokon az otthoni fürdőzést sem javasolják.
2022. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Pontozzatok le, aki ilyen buta kapjon is jó kis fertőzést, majd a saját kárán megtanulja! ;)
2022. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!