Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi folyás?

Hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Hüvelyi folyásom van ami már nem normális,illetve viszket ég és fáj odalent.Tudtok ajánlani rá valami kenőcsőt és ,vagy hüvely tablettát ami segíthet ezek ellen nagyon sürgős lenne.(Nem szeretnék nőgyógyászhoz menni)
2022. júl. 19. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Beliema hüvelytabletta. Nekem használt. Kapható patikában, DM-ben, Rossmann-ban.
2022. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Akkor ez elég lessz ahoz hogy mindegyik tünet el múljon?
2022. júl. 19. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Plusz érdemes tisztaságit használni.
2022. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2

Nem, nem lesz elég. Azok már csak kikezelt betegség után jók, valamint kiújulás ellen. De toljad csak őket, ha már véresre vakartad magad, hidd el, sírva fogod kérni az időpontot a dokihoz. :)

2022. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
4: Nem fog sírni, ő kemény csajszi, majd kiabálva dörömböl a rendelő ajtaján. 🙂
2022. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gomba lesz,add egy tablettat a nogyogyasz es elmulik:)
2022. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első kúra nem lesz elég, meg kell ismételni. Az ára 4eFt körül van, gyógyszertárban drágább. Egy kúra 7 nap, általában már az első nap látványos javulás van, de nem szabad abbahagyni, végig kell csinálni. Nekem ez volt az egyetlen, ami tényleg használt. Jobbulást! #1-es voltam
2022. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló ,de sztm kérek idő pontot biztosra akarok menni! Azért nem szerettem volna el menni,mert még nem voltam 17 éves vagyok és kicsit parázok de egyszer ezen is túl kell lenni.
2022. júl. 19. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, végül is ez a legbiztosabb. Ha esetleg mégsem válik be, amit felírnak, ezt még mindig megpróbálhatod. Még egyszer jobbulást!
2022. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!