Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat ilyenkor vetélés...

Előfordulhat ilyenkor vetélés minden jel nélkül?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok. 2 éve volt egy missed ab-om. Akkor volt barnafolyas egy héten keresztül és elment a baba sajnos :( ebből kifolyólag annyira félek hogy ez a baba sem fog megmaradni. Terhességi tüneteim szoktak lenni bár már nem olyan intenzíven mint eleinte. A nem várt menstruáció az április 4 én kellett volna megjonnie, ezt azért írom mert ha elhalt volna a terhesség akkor gondolom valami csak lett volna vagy nem!? Kicsit nagy bennem az aggodalom :(
2020. ápr. 15. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy 10 hetes terhes ha április 4én nem vártad.. am nem minden embrió elhalás jár tünetekkel. De ez nem azt jelenti h neked most abba maradt volna a terhességed.
2020. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, bocsánat nem hazudok Marc 30 lett volna a nem vart
2020. ápr. 15. 15:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Mikor jött meg utoljára?
2020. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Február 4
2020. ápr. 15. 16:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor most léptél csak a 7. hétbe. Mostmár mehetsz orvoshoz is. Ilyenkor van már szivhang nagy átlagban
2020. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tévedsz 5 hete voltam kórházba akkor mondták hogy öt hetes terhes vagyok. Az utolsó menstruáció első napjától kezdik el számolni a terheséget a szerint 10 hetes vagyok. Hogy jött ki neked ez a 7 hét :D
2020. ápr. 15. 18:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen pont ezért ha február 4en jött meg utoljára és az egy keddi nap szóval akk kb az is egy hétnek számít de így is ezen a héten még csak akkor is a 8 hétbe léptél. Vmit nagyon elszámoltak akkor. Számolj utána. Nem nehéz
2020. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Febr. 11 ig - 1het

Febr. 18 ig-2 het

Febr. 25 ig - 3het

Marc. 3 ig -4het

Marc 10 ig 5 het

Marc 17 ig 6 het

Marc 24 ig 7 hét

Márc 31 ig 8 hét

Ápr 7ig 9 hét

Ápr 14 ig 10 hét

2020. ápr. 15. 18:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Na b*szki most esik le h én csak márciusig számoltam 😅 bocsi igazad van. Viszont akkor már tényleg következik az újabb orvoshoz menés. Lassan genetikai uh. Legutóbb csak 5 hetesen voltál dokinal?
2020. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj :) igen mert akkor hogy talán méhen kívüli gyanús vagyok és bent fogtak a kórházban és megvartak míg az ultrahangon megfelelő helyen látják a petezsakot. Méhen belül látták ezzel megtortent a terhesség megállapítás, de ugye akkor még szívhang sem volt még semmi, és azt mondták hogy nem kell mennem csak a 12 héten. Május 4 re kaptam időpontot. De az még hol van istenem... :(
2020. ápr. 15. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!