Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapja halvaszületett a...

Alexandra1028 kérdése:

4 hónapja halvaszületett a kisfiam 21 hétre idő előtti burokrepedés miatt. Az okát megmondani nem tudták az orvosok! Mennyi az esély rá, hogy újra előfordul?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz 5-hetes terhes vagyok! Eddig orvosnál még nem voltam csak a tesztek pozitívak ! Nagyon örülök ,de félek is nagyon...

#terhesség #Idő előtti burokrepedés
2017. okt. 8. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hű, elég hamar bevállaltad az újabb terhességet...remélem, minden rendben lesz! De amúgy sztem ez nem feltétlen ismétlődik, mert minden terhesség más és más.
2017. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sajnálom ami veled történt.

Nekem tavaly márciusban a 32.héten leszakadt a méhlepény és szintén halva született a kisfiam. Mi sem vártunk sokat (szerintem nem is nagyon tud az ember, én legalábbis nem tudtam) 5 hónap múlva újra terhes lettem. Végig izgultam az egész terhességet pedig nyugtatgattak, hogy kétszer tuti nem lesz semmi baj. Szerencsére nem is lett.

Màjusban megszületett a kislányom aki holnap lesz 5 hónapos.


Gratulálok a babádhoz és szorítok, hogy minden rendben legyen!

2017. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszelj ezen, mert azzal árthatsz a picinek. Azt a babát engedd el, visszahozni nem tudod, és gondolj az újra, aki az első tesója, véletlenül sem a pótléka. Talán így könnyebb lesz elfogadni és feldolgozni az előzményeket.


Drukkolok! :)

2017. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Elképzelni se tudom mit érezhetsz. Őszinte részvétem. De minden terhesség más. Ennek a terhességnek nem lesz ilyen kimenetele. Csak erre szabad gondolnod. Jó egészséget kívánok
2017. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 24. héten repedt meg a burok. Persze nem derült ki mitől. A dokimat persze kérdeztem,szerinte ilyen esetben mindig fertőzés äll a háttérben. A 22. héten voltunk strandon,vízbe nem mentem de kiültem a medence szélére,lehet én ott... Persze van aki megy mindenhova terhesen mégse lesz baja.
2017. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,a lényeg h ha nagyon vigyázol magadra nem valószínű az ismétlődés. Sajnos valamit összeszedhettél..
2017. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Van egy 4éves kisfiam, aki nagyon várta a kistestvérét és nagyon csalódott, hogy angyalka lett az öcsi :( most nem érti hogy akkor most jön a tesó vagy nem ... és én nem igazán merek ígérni neki ! Pozitívan állok a dolgokhoz de nem akarom hogy még egy csalódás érje !

Bízom benne,hogy kétszer nem csap egy helyre a villám !!!

2017. okt. 9. 14:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami veletek történt!

A 32. heti méhlepény leválásos anyukától kérdezném, hogy tudni, mi volt az oka, fizikai megerőltetés vagy más? Gondolom azonnal rohantatok kórházba, mégis így végződött... Pedig pont azt szokták mondani, hogy 30. héttől jók az esélyek.Én is tartok a koraszüléstől csak azért kérdezem.

2017. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Utolsónak!


Nincs rá konkrét ok, azt mondták, hogy 1000-ből egy ilyen történik, de hogy miért azt nem tudni sajnos.

Beindult a szülés és már a vajúdóban feküdtem az ágyon amikor elkezdett dőlni belőlem a vér.

Rögtön toltak a műtőbe, de sajnos már késő volt. Teljesen kivérzett illetve én is rengeteg vért vesztettem, 2 napig nem tudtam felkelni. Végül kaptam vért így sikerült felkelnem.

Bocsánat, nem ijesztegetni akarlak, csak ha már kérdezted, gondoltam leírom az egészet (nyilván valamennyire érdekel).

Sokáig kerestem a miért-re a választ, de végül beletörődtem.

Pozitívum viszont, hogy ha nincs ez makk egészséges lett volna annak ellenére is, hogy 32.héten született.

Sőt volt egy szobatársam, neki a nagylánya 29.héten született, semmi baja (már 8 éves) sőt sokkal érettebb a koránál.

Ne izgulj a 30.héttől nyert ügyed van :)


Hanyadik hétben jársz?

2017. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez a legborzasztóbb mikor nem tudnak okot mondani !!nagyon idegesítő ,ha már ez történik legalább lenne oka!! Nálunk sem tudtak okot mondani! A fertőzést ami okozhat burokrepedést idő előtt azt kizárták! Azt mondtak 10 ilyen esetből 1nél nincs magyarázat. Pont ez az egy voltunk mi :( nagyon sajnálom ami veletek történt !!!!
2017. okt. 11. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!