Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulációkor rosszullétet...

Ovulációkor rosszullétet tapasztaltatok már?

Figyelt kérdés

Most vagyok félidőben, a menstruációs alkalmazás szerint tegnap volt ovulációm, de ugye ez nem feltétlen most volt.

Hányingerem volt, fájt a hasam is kicsit, aztán elmúlt, jobban lettem, most megint rosszabbul érzem magam. Semmi olyat nem ettem, nem rontottam el a gyomrom, nem is ettem sokat, tehát nem ez az oka.


2022. júl. 28. 22:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem vettem ezt észre, most figyelni fogom több hónapig, de nagyon nem szeretném, hogy ez legyen, mert ez a hányinger, hasfájás, gyengeség, amit ma tapasztaltam, elég kellemetlen, el is kellett jönnöm valahonnan és azon aggódtam, nehogy hányjak vagy összeessek. De lesznek olyan helyzetek, hogy nem léphetek csak úgy le.
2022. júl. 28. 22:21
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Előfordulhat, hogy ez okozta, igen. De biztos elmúlik hamarosan, kitartást!!


[link]

2022. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Ezer más dologtól lehetett.

Akik megérzik az ovut, azok is csak szurkálást szoktak érezni...

2022. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szurkálósan fájt a hasam.
2022. júl. 29. 07:30
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Azért tegyük hozzá, hogy ezt a brutális meleget sem mindig tudja a szervezet megfelelően kezelni, biztosan ez is az okok között szerepel, én napok óta rosszul vagyok, és én is most ovulálok és nekem is a szokásosnál jobban fájdogál.
2022. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet az is közrejátszik. Egy napig voltam akkor rosszul, majd legközelebb is megnézem, mi lesz ovulációkor.
2022. aug. 8. 08:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen. De nem olyan rosszullét, amiről te írsz. 30 éves koronban volt egy jobb oldali petefészekgyulladásom, amit nem kezeltettem ki (hétvégi ügyeleten kaptam a diagnózist, hétfőre jól lettem, sajnos nem mentem el nőgyógyászhoz). Így azóta (20 év) minden második bónapban pár órán át kegyetlenül fáj (nőgyógyász szerint ott összenövések lettek).


Szóval ez kicsitt OFF.

2022. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* hónapban
2022. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!