Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám elfogadni magam?

Hogyan tudnám elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy kicsi melleim vannak, ezt pontosan úgy értem, hogy elég még toppot hordanom. Leginkább azért bánt ez engem, mert a velem egykorú vagy akár a nálam fiatalabb lányoknak már sokkal nagyobb van, emiatt elnyomva érzem magam, és attól is félek, hogy pl. a suliban bántani fognak érte. De mivel nem tudok mit tenni ellene, ezért elszeretném fogadni ezt magamon, viszont eddig nem sikerült, úgyhogy segítséget szeretnék kérni, aki pl. hasonló cipőben jár vagy járt, mint én

2022. aug. 1. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez alkati kérdés, nézz körül a családban, gondolom ők sem nagymellűek. Valószínűleg vékony is vagy, lehet, ha pár kg-ot híznál mindjárt látványosabbak lennének. Ez van, szégyellni őket nem kell, az a csúfolódók szegénységi bizonyítványa, ha ilyesmire megjegyzéseket tesznek.

Beszélgess az anyukáddal erről!

2022. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Gondolj arra hogy a mellnek semmi funkciója nincs igazán a szexben.


Na most gondolj arra hogy milyen egy kis farkú pasinak.

2022. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


Valóban, a családomban kis-közepes, de inkább közepes mellű lányok vannak. Anyummal már többször beszéltem erről a témáról, ő mindig csak bíztatott engem, neki közepes mellei vannak, de igazából ő telt nő is, nemrég fogyott is, és mondta, hogy kisebbek is lettek a mellei, én viszont se hízni, se fogyni nem akarok, mert számomra megfelelő az alakom, és nem akarok ezen változtatni

2022. aug. 1. 20:01
 4/13 A kérdező kommentje:

#2


Valóban nincs, én nem is nagy melleket akarok, én a kicsivel is megelégednék (nem akkorával ami most van, még amúgyis abban a korban vagyok, hogy bőven nőhet), mondjuk egy B-C mérettel

2022. aug. 1. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha úgy is nőni fog még akkor mit aggódsz?
2022. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ú, én nagyon deszka voltam/vagyok és anyámmal nem tudtam megbeszélni, mert ő is, és ő se tudta kezelni. De aztán a pasik visszajelzéseiből és érdeklődéséből rájöttem, hogy párkapcsolat terén semmilyen hátrányom ebből nem származik, a hétköznapi életben meg sokkal kényelmesebb a kis mell, mint a nagy. Pl. megspóroltam a melltartót egy életre. :D Volt egy irtónagy mellű egyetemi évfolyamtársam, akinek nagyon nehezen ment az ismerkedés, mert azok találták be, akiknek az IQ-ja szinte negatív és egyedüli szempontjuk a mell. Aztán amikor terhes lettem, hirtelen a semmiből lettek melleim (tök fura is volt), s akkor fedeztem fel, hogy van olyan, hogy melltartóbetét, ami ilyen eldobható, öntapadós korong, amit be kell ragasztani az aláöltözetbe és felfogja a tejcsorgást. Hát bakker, ha ezt tizenévesen ismertem volna! Tök jó “melleket” csinál! :D Akkor még kísérleteztem push up melltartóval, de mivel a legkisebb is idétlenül elállt, feladtam.
2022. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6 Magas is voltál?
2022. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem AA méretű melleim vannak, soha nem volt bajom a méretükkel. Azzal igen, h az első terhesség-szoptatás után lógni kezdtek... Ráadásul a terhesség és szoptatás alatt "nagyok" (B) voltak. De már ezt is (ti. hogy megint kicsik és lógnak is) elfogadtam, teljesen oké így is. Ha csúnyák, ha nem csúnyák, az enyémek. 🙂
2022. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#5


Azért, mert nem tudom mikor lesz látványos növés, az is lehet, hogy 2 év múlva, addig meg nem szeretném szarul érezni magam olyan miatt, amiről nem én tehetek, amit nem én tudok befolyásolni, hogy milyen legyen, úgyhogy addig is elszeretném fogadni így magam

2022. aug. 2. 10:35
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Csak közlöm, hogy nagyon sok fiú, többek közt én is, kifejezetten imádja a kicsi, A-kosaras, vagy kisebb melleket. És ez nem vicc.

Nem tudom, hogy ez segít-e, de jó ha tudod.

2022. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!