Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha én nem tudom úgy elfogadni...

Ha én nem tudom úgy elfogadni magam ahogy vagyok akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér de vékony sem és nem tetszik az alkatom magamnak és táncolok minden nap 2 órát. Edzzenem kell vagy fogyózni?
2020. dec. 21. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én döntsem el, hogyan változz? Akkor miért nem mutatsz képet? Így nincs semmi értelme a kérdésednek.
2020. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj valami lazább diétába, értelmes kereteken belül, meg mozogj is kicsit.
2020. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az arányaidon nem tudsz változtatni, ha nincs súlyfölösleged elég a mozgás, a tánc otthon nem biztos, hogy hatékony, keress edzős videókat, járj el futni.
2020. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress a táncok kívül egy másfajta mozgásformát.A különböző sportok máshogy formálja a testet.

Pl nézd meg a kerékpárosokat,vagy a kajakosokat.A síelőket vagy a mindegyik sport más formához segít.

2020. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó kimaradt a súlyemelő, és a teniszező,:-)
2020. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!