Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van erre valami praktika?

Van erre valami praktika?

Figyelt kérdés

Bár nem biztos, hogy jó kategória, ez esetben bocsi.

Menstruációm előtti héten (mint ahogy gondolom sokuknál) borzasztó feszült vagyok. De már olyannyira, hogy magamat idegesítem :D De nem tudok ellene mit tenni, egyszerűen ez az 1 hét szörnyű.. Illetve onnan tudom mindig, hogy megfog jönni, szinte órára pontosan, hogy mielőtt megjön, kb. fél nappal előtte olyan sírógörcs jön rám, bárhol vagyok, bármit csinálok. Nincs ezekre a tünetekre bármilyen praktika? Tea, gyógynövény, bármi.. Illetve ez normális? Más is ennyire szenved előtte mentálisan?

Előre is köszi ha válaszolsz!



2022. aug. 8. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Valahol valamikor azt olvastam, hogy a fájdalmas menstruáció azért van, mert a nő valahogy nem fogadja el a saját nőiségét.
2022. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt még nem hallottam, elég furcsa lenne :D Bár most nem a menstruációs fájdalomról kérdeztem, de az sem kellemes menet az tény.
2022. aug. 8. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Ha neked nem is, másnak talán segít. 1-es voltam.

2022. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
1-es, ez nettó baromság. :D
2022. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!