Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire gyakori dolog fogamzá...

Mennyire gyakori dolog fogamzásgátló tabletta mellett az áttöréses vérzés? Neked volt?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni a tablettát és 14. naptól van pár csepp pecsételő vérzésem, ami nem is erősödik, de nem is szűnik meg. Azt olvastam, hogy ez gyakori mellékhatás. De mégis mennyire?

Kicsit zavar a dolog. Félek attól is hogy lehet,hogy így nem olyan hatékony a tabletta?!

Mire számíhatok? Következő ciklusra el kéne múlnia?


2022. aug. 10. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban előfordul, ha akkorra sem múlik el vissza kell menni az orvoshoz. A tabletta ettől még hat, de a hormonrendszered átállásához idő kell.
2022. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
13 év alatt egyszer sem tapasztaltam pedig egy ideig szünet nélkül is szedtem. De az első 3 hónapban mondják, hogy normális.
2022. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én már párszor újra kezdtem, eddig nem volt ilyen problémám, kivéve egyszer amikor nem tartottam szünet. Ennek tudatában olyat nem csinálok többet. Remélem hamarosan tényleg elmúlik.
2022. aug. 10. 12:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nehéz volt megtalálnom a megfelelő tablettát mert folyton közti vérzésem volt. De az első 3 hónapban ahogy írtak lehet.

Bár nekem az a tapasztalatom, hogy amelyiktől az elején volt attól később csak még rosszabb lett. De nem vagyunk egyformák lehet neked nem lesz már legközelebb. Ettől még véd a tabi. Próbált mindig adott időpontban bevenni az is számít.

2022. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Olyan furcsa: egyik nap van, majd nincs, majd újra van. Ráadásul egyik nap peteéréskor jellemző folyásom volt. Kezdek ráparázni, hogy mi van, ha nem hat... Nagyon remélem, hogy a következő már rendben lesz.

Te miket próbáltál végig és mi lett ami bevált végül? (Csak kíváncsiságból kérdezem. Gondolom egy csomó variáció van)

2022. aug. 13. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

A foggatlo az egesz eddigi eletemet tonkretette! A parkapcsolataimat is.


Ne szedj gyogyszert,mert tonkretesz.


Amiota gumit hasznalunk a pasimmal,azota 15 eve nem voltam nogyogyasznal,mert soha nincs bajom.

2022. aug. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4. Vagyok marvelon (egy darabig jó volt aztán kezdődött a közti vérzés) jadin (ettől a mellem is szörnyen fájt), zoely, lindinette 20. Ezekre emlékszem de volt még vagy 3 ami nem vált be.

Most lindinette 30 amit szedek kb 10 éve

De mindenkinek más a szervezete. Unokatesóm a lindinette 20at szedi neki az tökéletes. Én meg attól folyton véreztem.

2022. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez jó sok tényleg. Nekem ez most a yadine.
2022. aug. 14. 10:17
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
6. Én 18 éves korom óta szedek tablettát. Most 44 vagyok. Semmi bajom nincsen tőle. Tök hülyeségeket írsz. Ezek alacsony hormontartalmú tablettak nem olyanok mint amit a 70es években árultak. Nekem megszépítette az életemet mert enyhíti a memstruációs görcsöket, lecsökkenti a menseses napokat, napra pontosan tudom mikor jön meg, variálni is tudom ha valamiért nem jó a menses, alig vérzek így nem leszek vérszegény és nem kell aggódni a szex miatt szabadnak érzem magam. :) A húgom gumizott most van egy 4 éves kisfia apuka nélkül.
2022. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Ja és fogytam is tőle 5 kilót milor elkeztem szedni ami akkor elég jól jött. :)
2022. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!