Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire gyakori dolog fogamzá...

Mennyire gyakori dolog fogamzásgátló tabletta mellett az áttöréses vérzés? Neked volt?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni a tablettát és 14. naptól van pár csepp pecsételő vérzésem, ami nem is erősödik, de nem is szűnik meg. Azt olvastam, hogy ez gyakori mellékhatás. De mégis mennyire?

Kicsit zavar a dolog. Félek attól is hogy lehet,hogy így nem olyan hatékony a tabletta?!

Mire számíhatok? Következő ciklusra el kéne múlnia?


2022. aug. 10. 11:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Biztos mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Régebben én sem voltam oda a tablettáért. De most saját bőrömön tapasztalom, hogy van olyan eset amikor épp ez az ami segíteni tud egy problémán. Én már évek óta szenvedek a ciklusommal (ciszták, görcsök, erős vérzés) és most beadtam a derekam, hogy próbáljuk meg kezelni tablettával. (Mást is próbáltunk, nem használt, vagy épp még rontott a helyzeten)

Nem akarom elkiabálni, de ezt a pár nap pecsételést leszámítva csak pozitív hatása volt, nincs más mellékhatás sem. (Pedig migrénes vagyok, féltem, hogy rosszabbodni fog, de talán még enyhített is rajta) Remélem a ciklus közbeni vérezgetés is megszűnik hamarosan.

2022. aug. 19. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!