Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abba hagyása...

Fogamzásgátló abba hagyása után görcs?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fél évig szedtem tablettát, beteg voltam (hasmenés-hányás) így “megvonásos pecsételéseim” voltak mensi elött. De amikorra kellett rendesen megjött túl is vagyok rajta. 😊 Ezt kihasználva nem is kezdtem el az új levéllel a tablettát ugyanis mindenképp szerettem volna “letenni”.

Most 3 napja ( csütörtökön ért véget mensim illetve akkor kellett volna bevennem első bogyót) enyhe görcsök vannak vagyis mára már erősek, olyan mintha kiakarna szakadni a petefészkeim és méhem :( .

Most várható lesz újabb mensi vagy csak hiányolja szervezetem a bogyót? Kell orvoshoz menni ilyen esetben?


2022. aug. 14. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem újabb mensi, hanem évek óta az első...
2022. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem hónapokig voltak olyan görcseim a tabletta után, hogy még biciklizni se bírtam.

6-8 hónap kellett, mire teljesen helyreállt a szervezetem. Én sem toleráltam túl jól a fogamzásgátlót...

Orvoshoz elmehetsz, főleg, ha nagyon fáj, nehogy valami más gond legyen háttérben.

2022. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Jó pár évvel ezelőtt mikor ősszel tartottam szünetet, az első hónapban mikor rendesen megjött semmi problémám nem volt, a 2. hónapban olyan görcseim voltak hajnalban, hogy már bőgtem, feküdni alig tudtam, guggoltam, de minden mozdulat fájt.

Ilyenkor a szervezet üríti ki a gyógyszert, áll vissza az eredeti állapotra.

2022. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon jó… de inkább élek nélküle és védekezem másképp, csak ezt ne kelljen szednem. Nagyon rossz tüneteim voltak mellé.. hízás, állandó éhség, álmosság..a libidóm meg…..azt se tudtam mi az már. Remélem utóbbi viszonylag hamar helyreáll nem szeretném ha a kapcsolatomra menne. :(
2022. aug. 14. 17:02
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi újabb kérdés , lehet butaság.

Ugye mikor nem hatott a bogyó elötte többször is voltunk együtt párommal (középidőben de elvileg nem volt peteérésem) és pecs.vérzés után megjött “normálisan” a menstruációm.

Viszont a napokban sokszor émelygek, szédelgek, a szagoktól (cigi,kuka mellett sétálás, szájszag) nagyon rosszul vagyok!

Ugye semmi esélyem rá, hogy mégis teherbe estem?!

2022. aug. 19. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi a francért nem tesztelsz? 600 magyar forintokért kettőt is kapsz.
2022. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nem tartom reálisnak, a párom piszkál vele.. megvolt, piros volt, barnás is. Nem kevesebb nem is több. Ezért is tartom lehetetlennek csak így a pàrom belém fogja beszélni a gyereket.
2022. aug. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!