Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én már mindent kipróbáltam és...

Egylány kérdése:

Én már mindent kipróbáltam és nem jön meg 2nappal előbb...nyaralni mennek jövoheten valami tipp?, Erre készülök 1eve nem akarom H tönkre tegye

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tampon, hogy vízbe is mehess, görcsoldó, egy-két nap pihi, de amúgy miért tenné tönkre?
2022. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úszótampon, mensikehely.
2022. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából annyira erős szokott lenni H a legnagyobb tampon is max 2orat ha kibir
2022. aug. 16. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Akkor nem úszol az első néhány napban.


Velem ugyanez lesz, vszeg nyaralásra jön meg. Ez van, akkor is szép helyen leszek a barátommal, a vérzés meg úgyis elmúlik majd.

2022. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás: menstruációs kehely!
2022. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, menstruációs kehely. Ha kell segítség választásban, szívesen segítek.

A tampon sajnos nagyon nem jó megoldás, mert a vizet is magába szívja, és könnyebben, fertőződsz.

2022. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4 ez blődség. Nem fürdik az első pár napban...es ha csak annyi ideig tart egy nyaralás? Én is voltam 4 napos nyaraláson, előtte nap jött meg és nekem kB 6-7 napig tart.

Már nem a viktoriánus korban vagyunk, hogy a menstruációnak bele kéne szólnia a minden napokba. Ha én fürdeni akarok úgy is, akkor meg fogom tudni oldani, ennyi.

2022. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek:)


Reggelre megjött szóval nagyon boldog vagyok.

Gondolkodtam a kelyhen ,hogy érdemes lenne beruházni egyre de nem tudom meddig bírná,nekem nagyon sok jön és..háth..

2022. aug. 19. 09:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem cunamis napok is vannak, amikor tényleg rengeteg jön, a merulámmal nagyon jól elvagyok, az 38 milliliteres, és nem ez a legnagyobb kapacitású. Vannak a diskek, amik akár 50 ml-nél is többet bír, illetve nemi életet is lehet élni vele.
2022. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2022. aug. 19. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!