Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik betétet használnak,...

Akik betétet használnak, mennyire érzik, hogy ott van a betét? Melyik az, amit nem lehet egyáltalán érezni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert meglepődtem 1-2 kommenten, hogy szinte nem is érezni a betétet. Vagy csak én érzem, hogy ott van?

Akik szintén betéteznek mensi alatt, ti folyamatosan érzitek, vagy el tudtok vonatkoztatni tőle, el tudjátok felejteni, hogy épp megvan/ott van valami?

Vagy ha igen, melyik az a fajta amit nem érezni?



2022. aug. 16. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
En Naturelát használok,de persze lehet érezni,hogy ott van! Olyan mint egy tisztasági csak nagyobb! :)
2022. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Mindig érzem, hogy ott van, de bizonyos idő után már annyira megszokom, hogy fel sem tűnik, pedig igazából érzem. Aztán amikor letelik az ideje a betétezésnek és anélkül vagyok, kell egy perc, hogy megszokjam, nincs betét.
2022. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
én is betétezek, de én a mensi alatt végig érzem, hogy ott van :( elég kényelmetlen, de ez van. tampont nem tudok használni, úgyhogy muszáj bírnom.
2022. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Érezni, főleg nyáron, amikor amúgy is szrrá izzadsz és még az a szintetikus vacak is izzaszt.


Tampon, mert betéttel nem érzem magam komfortosan :(

2022. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Amíg betétet használtam, nagyon éreztem és nagyin kidörzsölte ott a bőrömet.

Lehet, hogy valakinek bejön, nekem nem.

2022. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
én mindig érzem :) de megszoktam már.
2022. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nem létezik oylan betét, amit ne lehetne érezni. nagyon nehéz megszokni, hisz kényelmetlen (nekem a mai napig nem sikerült teljesen, pedig már egy ideje mensizek). olyan, mintha az ember lánya pelenkába lenne egész mensi alatt (sok betét vastag, csörög-zörög stb). de tudom ez természetes dolog és nekünk nőknek az életünk része kb 40 évig. beletörődtem, elfogadom és kész.
2022. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet nem érezni, és nagyon rossz érzés, ezért csakis a tampon!
2022. okt. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!