Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett legjelle...

Fogamzásgátló mellett legjellemzőbben hányadik tabletta mentes napon várható a megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hétre rá volt.

És a szokásosnál erősebb.

2022. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De gondolom ez nem tipikus azért. Mindig ilyen neked?

Valamikor régen szedtem, úgy emlékszem nekem sem csökkent tőle az erőssége. Viszont arra nem emlékszem már, hányadik napon érkezett általában

2022. aug. 17. 11:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szokásosnál jóval gyengébb és a 27. napon szokott megjönni.
2022. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint ezt most úgy érted, hogy a tablettaszünet 6. napján?
2022. aug. 17. 12:37
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a szünet 4. napján jön elejétől fogva.
2022. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nincs szünetem. Az enyémet folyamatosan kell szedni, Rezia.
2022. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nincs a reziatól olyan gondod,hogy néha pecsételsz?

Volt valamilyen vérzés zavarod, hogy ezt írták fel?

2022. aug. 17. 16:20
 8/11 A kérdező kommentje:
De most olvasom a rezia leírásában, hogy a végén placebo tabletták vannak, tehát gyakorlatilag itt is van szünet. Ezek szerint mégsincs soha megvonásos vérzésed?
2022. aug. 17. 16:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 6-os vagyok, de valaszolok.


Folyamatosan kell szedni, de ez nem azt jelenti, hogy vegig hormont szedsz. A rezia utolso 4 szeme asszem csak placebo tabletta, talan vitamin van benne, ekkor kellene megjonnie.


En is szedtem, de mar ezer eve, abban mar nem vagyok biztos, hogy hany tabletta a placebo. Nekem pl azert volt ez jo, mert eleg feledekeny vagyok, tuti biztos, hogy nem kezdtem volna el jokor soha a tablettat, ha szunetet kellett volna tartanom :D Igy meg nincs min gondolkozni, csak szeded a megadott sorrendben es kesz.

2022. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Es igen, a placebo tabletta olyan, mint mas foggatloknal a szunet. Nagyjabol ekkor is kell megjonnie valamikor, tehat van megvonasos verzes.
2022. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!