Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzésűek, nektek mennyi...

Erős vérzésűek, nektek mennyi tampon és/vagy betét fogy el összesen egy menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdés, akiknek erős vérzésük van, mennyit kell összesen elhasználnotok egy mensinél?

Tehát össz mennyi db?



2022. aug. 18. 08:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20 nem feltétlenül. Előfordulhat, bár nem túl gyakran, hogy egy leváló még nyálkahártya darab elzárja az utat, és amikor az kijut a méhből, az addig felgyűlt váladék nahyin nyorsan távozik a testből.
2022. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
56%
Ez így azért elég butaság, de mindegy. Ha meg valaki kórházba kerül, mert majdnem elvérzik, az igenis kóros! Alacsony vasszint, és a többi! Mellesleg vetélés esetén is akkor kórházba kell menni, ha egy egészségügyi betét 1 óra vagy kevesebb idő alatt megtelik. Innentől egy menstruációnál sem normális!
2022. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, miért kellett lepontozni...12-es vagyok.

Én már voltam dokinál darabos erős vérzés miatt, mondhatom nem csinált semmit. Megvizsgált, nem talált semmit, a Premens tablettát ajánlotta, ennyi. Alacsony vasszintemre a háziorvos írt fel vastablettat.

2022. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
70%
Én nem ok titok senkit, szerintem ez az egész pontozásosdi elég gyerekes, úgyhogy tuti nem én voltam.
2022. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!