Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen fájdalom és vérzés...

Hirtelen fájdalom és vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mai nap kicsit görcsöltem (vérzésem csak 2 hét múlva lesz), szédültem. Miután jobban éreztem magam, gondoltam edzek kicsit - edzés közben erős fájdalmat éreztem majd elkezdtem vérezni. Elején erősebb volt (koradelutan) mostanra már csak gyenge de még mindig tart.

6 honapja szedek Seasonique fogamzásgátlót az endometriózisom miatt, 2-3 hónap volt mire beallt a vérzésem de utána szinte tünetmentesítette az endot. Most ez viszont váratlanul ért.

Nem rég voltam rákszűrésen, meg általános vizsgálaton és minden rendben volt.


Van tippetek mi okozhatta ezt? Lehet hogy a fog.gàtló miatt van ilyen random vérzés még mindig?

Olvastam spontán vetélésről is de remelem az az én helyzetemben esélytelen 😅


Természetesen ha nem múlik elmegyek orvoshoz de már csak reménykedni tudok hogy nem fog kelleni, annyit jártam már az utóbbi pár hónapban.


Köszi a válaszokat!



2022. aug. 18. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Nem ért valami stressz? Attól megjöhet hírtelen. Ma én is azt hittem megszülök reggel. Pedig csak holnapra estére várom tabi mellett. Nekem a torna jót tett.
2022. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!