Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg a menstruációm,...

Nem jön meg a menstruációm, de biztosan nem vagyok terhes. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, úgy 5 éve menstruálok, mindig egész pontos, 28-29 napos ciklusaim vannak.

Jelenleg a ciklusom 51. napján tartok, és sokszor görcsölget a hasam, de nem akar megjönni sehogy sem.

3 tesztet is csináltam eddig, mind negatív.

Egyetlen egyszer sem történt még ilyen kimaradás, maximum a legelején, mikor elkezdtem menstruálni, de akkor tudtam is hogy az normális.

Mi lehet a baj? Várjak még, vagy már orvoshoz kéne menni?



2022. aug. 18. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogytál mostanában túl sokat?
2022. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is volt egyszer olyan hogy egy hónap kimaradt.. nem értettem miért

Illetve régi barátnőmnek volt hogy 2 hónap kimaradt

Valami felborithatta a hormonjaidat.. illetve ilyen korban még nagyon változók a hormonok

Nem szedtél valami új gyógyszert vagy ettél olyat amit máskor nem?


Pl citromlé.. sok limonádé?

Nekem télen késett sokat mert rengeteg teát ittam… a citromlé pedig késlelteti a menstruálciót

2022. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Covidos nem voltál? Mert ismerek olyat akinél a Covid kicsit megpiszkálta a ciklust.
2022. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egy 3 kg-t fogytam csak, de így is még egészséges a súlyom meg nem vagyok valami alacsony sem.

Ez lehet az oka esetleg?

2022. aug. 18. 22:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Citromlevet egyáltalán nem ihatok a gyomrom miatt, mindig ugyanazokat a kajákat eszem kb, nem szedek semmilyen gyógyszert, covidos sem voltam... :/
2022. aug. 18. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Stressz? Baleset?
2022. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Stressz max annyi hogy vége lett egy elég hosszú kapcsolatomnak, de nem érzem magam stresszesnek, inkább megkönnyebbültem, na meg én vetettem neki véget szóval ja.

Baleset sem ért

2022. aug. 18. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Ha minden lehetséges ok kizárva ezek közül akkor lehet valami hormonális változás

Nekem 18 évesen volt mikor 3 napig volt meg csak

Kb 1 évig tartott

Elmentem orvoshoz és azt mondta teljesen normális


Ha továbbra sem jön meg nézesd meg a dokival

Esetleg bakteriális fertőzésed sem volt?

2022. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem, fertőzés sem volt.

Ezért nem mentem még dokihoz, mert szerintem nekem se tudna mondani semmit, a koromra fogná aztán kész.

2022. aug. 18. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha eddig nem volt gond és mád panasz nincs, megvárhatod a következő esedékes vérzés időpontját. Ha addigra sem jön meg, akkor doki.
2022. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!