Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Korina003 kérdése:

Fogamzásgátló abbahagyása után lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlómat, amit 2 évig szedtem, de nagyon meghíztam tőle és abbahagytam. (Altforallét szedtem). 1 ciklusom teljesen kimaradt. Utána olvastam és sokaknál kimaradt 1-2, akár 3 hónap, de a biztonság érdekében csináltam két tesztet ami negatív lett. Most jelenleg olyan mintha meglenne. Az alvadt vér darabok a vizeletben illetve törléskor, de viszont a betéten semmi nem látszik. Ennyire minimális lenne a menstruációm vagy forduljak orvoshoz? Másnak is hasonlóan volt meg a fogamzásgátló abbahagyása után? Illetve kinek mennyi idő volt mire helyreállt a menstruácója? Én menstruációs zavarra szedtem.


Válaszokat előre is köszönöm!

Szép napot mindenkinek!



2022. aug. 19. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor sajnos minden normalis. Lehet, hogy erosodni fog es rendesen beindul, de lehet, hogy most csak ennyi lesz a verzesed. Elmehetsz orvoshoz, persze, lehet van esetleg cisztad, az kiderulne, de egyebkent valoszinuleg annyit mondana, hogy ki kell varni.

Nekem is ido volt, mire foggatlo utan rendezodott a ciklusom. Reg volt mar, nem tudom pontosan mennyi ido volt, de azt tudom, hogy egy darabig 50 naponta jott csak meg, aztan rendezodott. Az orvos nem talalt akkor semmit, annyi volt az utasitas, hogy varjak :D

2022. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menstruációs zavarra nem szabad fogamzásgátlót szedni! Nem gyógyít meg,csak elfedi a tüneteket. Amíg szeded.

A zavar okát kellett volna megkeresni,és azt kezelni!

2022. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha menstruációs zavarra szedted alapból, akkor annál jobb helyzetet, mint a tabletta előtt volt, ne nagyon várj...
2022. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a problémádra ez nem orvosság akármi is lehet. 1-2 hónapot várhatsz, aztán endokrinológiai kivizsgálás kell.
2022. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!