Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevehetek még egy gyógyszert?

Bevehetek még egy gyógyszert?

Figyelt kérdés

Megjott a menstruaciom

Rogton amikor ereztem hogy kezdek gorcsolni bevettem egy 500 mgos paracetamil tartalmu gyogyszert illeve egy no spat, majd ra fel orara meg egy nospat.

Nagyon szarul vagyok es nem erzem hogy hatna.. ez volt masfel oraja..

Talan egy picit jobb

Otthon van meg catalfamom meg algoflexem ha meg mindig faj szerintetek bevehetek egyet belole?



2022. aug. 20. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Algoflexet vehetsz be. Abban ibuprofen van, lehet váltogatni a paracetamollal és erősebb is nála. De egyébként ilyenkor érdemes az orvosi ügyeletet kérdezni telefonon, mert szerencsédre én tudom a választ, de simán írhatna más hülyeséget.


A cataflamra passz.

2022. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Még egyet bevehetsz, nem adják olyan könnyen azt a gyógyszermérgezést, más a hatóanyag. De Cataflamból 50 mg legyen, ne 25, illetve Algoflexből 400-as.
2022. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de a Nospaból is, esetleg egy forró zuhany is segíthet.
2022. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, amúgy én a menstruáció előtt úgy 3-4 nappal elkezdek szedni napi egy algoflexet/pirint és mire megjön addig egy minimális fájdalom maradt amit el lehet viselni. Nekem ez nagyon bevált és csodálkoztam hogy valami segít is:) remélem valakinek tudok segíteni
2022. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!