Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 32 hetes terhes vagyok,52 kg...

317 kérdése:

32 hetes terhes vagyok,52 kg kezdtem a terhességem, most vagyok 55 kg . normális ez a kevés súlygyarapodás? Valakivel történt hasonló? Orvos eddig nem szólt érte. Vélemények?

Figyelt kérdés
Terhesség

2017. márc. 20. 12:36
 1/3 Napsugar11 ***** válasza:

Én a lányommal híztam 53 kg-ról 75 kg-ra, de nem volt belőle semmi baj, csak ödémásodtam nagyon. A szülés után azonnal 65 kg lettem, mire hazajöttem már csak 58 kg, és lefogytam 48 kg-ig.


A második terhességemnél ikreim születtek, velük 56 kg-ról híztam 6 kg-ot összesen.


Egyik esetben se volt semmi komplikáció, úgyhogy nyugodj meg! Mindenkinél más és más, sőt egy embernél is különböző minden alkalommal, ahogy látod.


Ha az orvos gyanakodna valamire, és a méhen belül nem fejlődne rendesen a magzat, már szólt volna!


Viszont innentől fog beindulni a súlygyarapodás, de attól se ijedj meg majd :D

2017. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Napsugar11 ***** válasza:
Ja és még valami: az ikrek 2950 g és 3000 g súllyal születtek, vagyis nem azért híztam keveset, mert koraszülés volt, vagy fejletlenek lettek volna.
2017. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia:-) köszönòm szépen válaszod:-) megnyugtatott most nagyon :-)
2017. márc. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!