Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt már valakivel ilyen...

Történt már valakivel ilyen vagy hasonló? Tegnap este halvány pozitív teszt, ma reggel 2 negatív.

Figyelt kérdés

Ma kellene megjönnie.

Tegnap este éjfél körül csináltam egy terhességi tesztet, ami halvány de jól látható pozitív.

Ma reggel megismételtem ugyan azzal a márkával és egy másikkal, de mind a kettő negatív lett.(Mind 10-es érzékenységű teszt)


Melleim 2napja érzékenyek, viszont enyhébb görcsöket érzek néha.

De általában 3-4nappal menstruáció előtt már érzem, hogy "megfog jönni" és fáj a derekam , most ez elmaradt.



#terhesség #terhességi teszt #Pozitív aztán negatív
2022. júl. 22. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Valószínűleg nem volt elég koncentrált a vizelet.

Holnap reggel első pisiből próbáld meg újra.

2022. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

Holnap csinálj másikat.

Ha éjfélkor voltál wc-n akkor reggelre lehet h nem volt elég koncentrált a vizeleted.

Azért mondják h első vizeletből mert ált éjszaka nem iszol nem pisilsz.

Szóval 6-8 óra is van arra h a hcg összegyűljön a vizeletben

2022. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Én várnék még pár napot a teszteléssel.
2022. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Én nekem délutáni pisiböl is elég erős pozi tesztem lett.

Vártam 4-5 napot a teszteléssel

2022. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Én 2 napot várnék, ha van baba emelkedik a hcg és akkor valószínű szépen kivehető lesz az eredmény.

Ha volt valami de nem sikerült végbemennie, akkor valószínűleg negatív eredményt fogsz kapni.

2022. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem sajnos nem sikerült, azért 2 negatív teszt pláne reggel (hiába pisiltél éjfélkor, ugyan.. ha nem éjjel 2kor kelsz, tökre nem számít) nem túl jó jel :(
2022. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt!

Várok 2napot és újra tesztelek, egyenlőre semmi vérzésre utaló jelem nincs.

Egyenlőre még fehér krémes folyás, de nem túl sok.

2022. júl. 22. 21:33
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Én mivel korai tesztelő vagyok sajnos sokszor is. 9.nap ovu után volt pár napig + majd halványodott és negatív lett és időbe megjött vagy pár nap késéssel.
2022. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Na ma ismét teszteltem, Clearblue-val 10-es érzékenységű, amibe láttuk 3an is a halvány csíkot, de kb annyit, hogy "na itt lenne a helye", ami a többi negatív teszten abszolút nem látszott, de ez akkor is még nekem inkább negatív, mint pozitív.


Pár órával később ez erősödött, de csak egy vékonyka csík, nem olyan erős mint a control csík.


Menstruációmnak nyoma sincs idáig hálisten, a melleim továbbra is érzékenyek és változott a formájuk, ami lehet hülyén hangzik nektek, de idáig tök kerek cickoim voltak, most meg talán úgy tudnám leírni, hogy kicsit csúcsosodtak és mintha a mellbimboim nőttek volna meg, a jobb mellemen pedig nagyon látszanak az erek is.


Tudom, hogy ti nem vagytok dokik, csak szimplán érdekel a véleményetek. :)


Holnapra kértem időpontot HCG-s vérvételre, hátha többet megtudok.


Azt is tudom, hogy nem szabad ilyen türelmetlennek lenni, de nagyon stresszes a munkahelyem, szóval nem szívesen járok be 12órába idegeskedni, ha baba van a dologban.

2022. júl. 24. 22:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia 2 nap múlva is menj el vérvételre!akkor látszódik ,hogy duplázodik e vagy sem.
2022. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!