Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaptam a hüvelygombát...

Elkaptam a hüvelygombát strandon. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még. A nőgyógyász a canesten kombit ajánlotta nekem, a 3 db-osat + a krémet. Ma váltom ki. Ha ma elkezdem, szombaton már sz#xelhetek? Addigra meggyógyulok? Mert szombaton leszünk együtt a barátommal először. Védekezni fogunk, de semmiképp nem szeretném megfertőzni, illetve ameddig nem múlik el teljesen, addig képtelen is lennék így lefeküdni vele.

2022. aug. 22. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne szexelj még.... Amíg nem 100%, addig csak rontasz az egészen.
2022. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
7%
Felejtsétek már el a házasság előtti szexet... Mikor tér már észhez a mai világ???
2022. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha valóban fertőzésed van, akkor miért pont most akarsz LEGELŐSZÖR szexelni...???? CSak annyi ez neked, hogy jobb túllenni rajta, minél hamarabb?

Az első élmény meghatározó lehet egész életedre! Ha a fertőzés miatt kellemetlen lesz, mi értelme...???

2022. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Következő kérdés szombat este-vasárnap, hogy hogy lehet, hogy egy szűzlány nem vérzik az első aktus után?
2022. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4: :) :)
2022. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért szombaton lenne, mert most lesz a fél éves fordulónk, és így terveztem.:(
2022. aug. 22. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha kibírtatok hat hónapot, akkor még egy hetet simán kibírtok. Igaz, akkor nem lesz meg a nagy élmény, hogy fél éves forduló, de jobb eséllyel gyógyulsz meg, nem fertőzöd meg a barátod, és nem mellesleg ha szűz vagy lehet amúgy is fájdalmas lesz, nem még begyulladt hüvellyel. Inkább vegyél még valami hüvelyflóra helyreállítót,az amúgy is ajánlott a kezelés után.
2022. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez kb 2 hét mire teljesen elmúlik?
2022. aug. 22. 18:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelygombával nem tudsz szexelni just saying, főleg szüzen nem tudom mit akarsz, kínszenvedést?
2022. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dehogy. Nyilván nem fogok addig sz#xelni, ameddig nem múlik el a fertőzésem. Csak érdekel, hogy mennyi idő mire teljesen elmúlik:/
2022. aug. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!