Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha a tanár nem...

Mit csináljak ha a tanár nem fogadja el a felmentést?

Figyelt kérdés
Amikor menstruálok felmentést szoktam kérni testnevelés óráról mivel annyira rosszul leszek ha mozgok hogy vagy behányok vagy elájulok,előfordult már.viszont az új iskolámban nem fogják engedni hogy leüljek,és a tanárral nem szállhatok szembe.mit csináljak?
2022. aug. 28. 21:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Hogy érted, hogy nem fogják engedni?

Akkor az igazgatóval kell megbeszélni.

Ha ő sem hajlandó megérteni, akkor akármi van, igenis szembeszállni a tanárral, akár szülővel együtt bemenni, és megbeszélni.

Vagy marad az iskolaváltás, ha ennyire nem veszik figyelembe a tanulókat.

2022. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos nálunk sem fogadták el. Mondjuk én rendészeti képzésre jártam, ott azt mondták, hogy egy bűnöző sem fogja magát megbilincselni, csak mert nekem épp most jött meg. Valahol végülis jogos. A legtöbb munkahelyen nem fognak pihenőt adni a nehéz napokra amúgy sem. Nehezen ment, de hozzászoktam. A második év végére már sokkal jobban bírtam olyankor is a megerőltetést. Szerintem te is hozzá fogsz szokni. Kitartást!
2022. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

És akkor úgy gondoltad, hogy erre hivatkozva minden hónapból alsó hangon egy hetet kihagysz, és akkor erre jönnek még rá az egyéb hiányzási tételek?

Lássuk be, ez nem túl szívderítő. Ha komolyan ennyire komoly a gond, akkor kivizsgálás... Ha pedig azt nem léped meg, nem szabad csodálkozni, ha tesizned kell. Alapvetően van felmentés, korlátozott számban, de nehogy már minden hónapban kelljen 6-7...

Szerintem nem te vagy az egyetlen, akinek komoly görcsei vannak akkor... informálódj, hogy semlegesíti a negatív hatásokat. Problémát ezzel megoldod, és tudsz tesizni...


Most ugye abból indultam ki, hogy ez valós ok, azaz igazából tesiznél, csak ez... De ha ez csak egy ok, hogy tudjál lógni, akkor megint más.,..

2022. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%

3as, te biztos nem nő vagy... átlag ciklus 4-8 nap, nem hiszem, hogy az alatt minden nap lenne tesi...


Az ilyenek, meg érdemlik, hogy tényleg elájuljon valaki és úgy szedjék össze, csak az nem érdemli meg, aki beájulna.

2022. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
#4: Nem a #3 vagyok, viszont már jó ideje kötelező a heti 5 tesióra. Nálunk is így volt már, én 2 éve végeztem középsulival. Egy év volt, mikor csak 4 nap volt tesi, de akkor viszont az egyik nap dupla óra volt.
2022. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%

Azért 5 tesi óra sem a világvége. Már ha egyáltalán pont hétfővel jön meg, nem mondjuk péntek este, mert akkor utána héten 2-3 nap érintett max. Nekem úgy volt legalábbis, hogy első 3 nap volt kegyetlen, 4-5 már tudtam mozogni nagyjából, de első 2 nap volt, hogy csak magzatpózban sírni bírtam... nem még futni 20 kört meg mindenféle hülyeséget...

( igen, valószínűleg van bennem némi sértettség mai napig, mert engem kíntattak, sosem ülhettem le, bezzeg volt aki simán végig állta boldogan csacsogva az órát, mert neki nem volt muszáj tesizni, én meg sírtam a kíntól...)

2022. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
Hú, baszki, ha ilyen kegyetlen tornatanárom lett volna, tuti rájátszottam volna a dologra. Az első 2 nap nekem is nagyon rossz, szàndékosan összeestem volna vagy még erősebb rosszullétet színlelek, mint a valóság. Hihetetlen, hogy sokan most sem értik meg, hogy vannak nők, akik a havijuk első néhány napján ténylegesen nagyon rosszul vannak. :(
2022. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
Uhh ez szomoru, probald meg igazgatoval beszelni
2022. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Ez a kérdés eléggé gyanús... Még meg sem kezdődött a suli, de már most tudja, hogy nem fogják engedni...

Egyébként meg Nospát, egyéb görcsoldót senki sem szed itt?!

2022. aug. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%

"Egyébként meg Nospát, egyéb görcsoldót senki sem szed itt?!"


De, csak nekem pl pont annyit ért, mintha ettem volna egy tic tac cukrot ...

2022. aug. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!