Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek felmentést?

Hogyan szerezzek felmentést?

Figyelt kérdés

Tesiből szeretnék teljes felmentést, mert bolond a tesitanárunk. De tényleg. Új tanárt kaptunk és olyan szinten nem normális, hogy mindenki szerzi a felmentést mindenhonnan meg megtesz mindent, hogy ne kelljen tesizni. Nekem van könnyítettem mert ritmuszavarom van, bár "sajnos" nem terhelésre jön elő és a múltkor szóltam neki, hogy nem szeretnék tesizni, mert reggel rosszul voltam, erre azt mondta, hogy menjél futni. Én meg leültem. Ma dobbant vagy két szabálytalant a szívem, szóltam neki és azt mondta, hogy jó, majd később leülsz. Megint kiálltam. Így jó mert 40-50-en vagyunk ha össze van vonva két osztály és nem annyira feltűnő, de ha a saját 20 fős osztályommal vagyunk akkor nem csinálhatom meg mert nagyon szigorú. Nem arról van szó, hogy lusta dög vagyok és nincs kedvem (na jó, néha igen :)) de ilyen elmebeteg tanárral nem akarok lenni. Az orvosom nem fog csak úgy adni. Mit tegyek?

16/L



2013. nov. 21. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Talán be kéne menni az iskolaigazgatóhoz kollektív a szülőknek.Pár fős delegáció:-)Ha ennyi tanulót érint az ügy.
2013. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fogják lecserélni mert nincs tesitanár a suliban.
2013. nov. 21. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Miért gondolkozol egyből lecserélésben?

Tudod, a tanár is képes visszafogni magát, ha látja, veszélyben az állása.

Egyébként pedig minden bokorban terem tesitanár...

Tehát sokan állnak az ő helyére várva, hidd el!

2013. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyugdíjból jött vissza mert nem vesznek fel helyette mást. Nem engednek új tanárokat a suliba.
2013. nov. 23. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!