Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Csajok! Tinik! Ti...

Lányok! Csajok! Tinik! Ti suliban, hogy oldjátok meg a tesiórát, amikor megvan (mensi)?

Figyelt kérdés

Megbeszélitek egymás közt, felmentés, megmondjátok a tanárnak vagy mi? A tanár, hogy áll hozzá? Kedves, bunkó?

Ja és mit használtok?(tampon/betét) Kérlek kort is írjatok.



2013. márc. 28. 22:15
1 2
 1/17 anonim válasza:
90%

középiskolában már nem fogadják el ha ezzel az indokkal nem akarunk tesizni...

mindkettőt.

16

2013. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli a tanárt... nem fogad el ilyenre semmilyen kifogást. . betétet használok, és vastagabb gatyát.
2013. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

általános iskolában sem fogadja el a mi tanárunk...én meg szoktam kérni anyukám, hogy írja be az ellenőrzőbe mert csak úgy szokta elfogadni -.- ha nincs beírva akkor muszáj beállnunk tesizni (hozzá teszem sport tagozatos vagyok) mind2-t használok de inkább betét a nyerő

14

2013. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Én szerencsés vagyok,mert tulajdonképpen nem fáj/görcsöl a hasam,tehát engem nem nagyon akadályoz semmiben,egyébként betétet használok. Egyik osztálytársamnak iszonyatosan görcsöl a hasa mikor megvan neki,és nem tud kb. mozogni se,olyankor be szokta írni az anyukája és általában elfogadják.
2013. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Ja és 13 vagyok (Előbbi kommentelő)
2013. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

-megbeszéljük egymás közt

-csak akkor kérünk felmentést, ha nagyon megvan, de valamikor még azt sem fogadja el

-a tanárunk néha bunkó -_-"

-eddig tesiórán csak betétet használtam sajna néha elcsúszott, de szerencsére nem vagyok annyira vérzős fajta, szal jó nekem, de most már kezdek átszokni a tamponra, mert azt legalább nem érzi az ember..! :)

14/L

2013. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Nekem sem szokott görcsölni/fájni a hasam. Ezért általában beállok. Amúgy a tanárom nagyon jófej ( nő, átérzi a problémát) és ha nincs felmentésem akkor is megengedi, hogy félreüljek és ne tesizzek. Anyukám akkor szokott felmentést írni, ha nagyon erős mert olyankor nagyon kellemetlen érzés gimnasztikázni... Amúgy meg betétet használok, az szerintem jobb. 13/L
2013. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem kell tesizni 12 vagyok betét (általában anya ír felmentést)
2013. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tamponnal tesizek mindig, a tanárral nem is beszélünk erről, csak úszásórán mert akkor a lányok természetesen még tamponnal sem úszhatnak, de a tesióra kötelező... A tanárnőnk híve az egyenjogúságnak, néha padot is pakoltat a lányokkal, vagy ilyen dög nehéz szivacsokat.

14L

2013. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

meg szoktuk beszélni néha.

Nem fogadják el az igazolást,csak ha orvosi vagy a védőnő írta,de az utóbbit se mindig,nő a tanár de amikor múltkor szóltam hogy azért nem emelgetem a lábam és ugrálok mert megjött,akkor is azt mondta hogy de valamit csináljak.jó,de ha idevérzek,akkor nem én leszek a hibás!(rövid gatya,erős menzi)

Betétet használunk,csak emiatt lassabban futunk,ilyesmi.

Persze két lány megjátsza hogy mennyire fáj és úgy kérnek igazolást..-.- nekem is volt olyan hogy állatira fájt,legerősebb nap volt és ugyanúgy próbáltam tesizni.De ők máskor is nyavalyognak,elordítják.Akkora hülyék >< Amikor nekem fáj,akkor mozdulni is alig bírok,nem hogy röhögni majd felkiálltani hogy 'fáj a hasam!' majd beszélek tovább. Ma is majd' megpusztultam és egy nyikkom nem volt,nekik meg tuti nem fájt még ennyire viszont ők meg a pici fájást is elkürtölik.szánalmas. (bocs,ha off)

14L

2013. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!