Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok. ti mit vesztek fel,...

Csajok. ti mit vesztek fel, amikor megjön a havi?

Figyelt kérdés

én szoknyát szoktam, nekem az a praktikusabb. ápol és eltakar szerintem.

erős a vérzésem és vastag betétet használok ami szoknyába sehogy se látszik át, plusz kevésbé félek az esetleges átázástól mint nadrágba.


2022. aug. 29. 07:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
10%
Most tök komolyan. Miért kellett az 5-öst lepontozni? Én mindenkit felpontoztam. Kérdeztek vmit, válaszoltam.
2022. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
11%

Pl. a 8-ast is felpontoztam, pedig abszolút tanga és tampon ellenes vagyok. De a válaszoló a kérdésre válaszolt, tehát nyilván ment neki a zöld.


(a kicsit ideges 5-ös és 11-es voltam)

2022. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
93%
tisztasági+tampon.
2022. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
#13 ugyanazt mint máskor.
2022. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%

#14.

Az igazi retardált hülyék azok, akik a pontozáson vergődnek. :D

2022. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%

16

Igen, retardált hülye vagyok, azért vagyok az egészség kategóriában hatodik. És képzeld el, ha már a kérdésre válaszolok és lepontoznak, akkor kicsit kiakadok, mert van bennem annyi érdeklődés, hogy megnézzem, hogy jónak értékelték-e a válaszom. Téged semmi nem érdekel, semmi nem motivál, semmi nem tesz boldoggá, semmi nem késztet némi versengésre? Good for you. Legyél vele boldog.


:))

2022. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

16

Jaaa, és lepontoztalak. :)))

2022. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%

Hűha, mindjárt elsírom magam a lepontozásodon! Ja, nem.

Tudod, egy ép lelkű ember nem háborodik fel így azon, ha egy anonim oldalon lepontozzák egy válaszát, főleg, amikor az itteni "eredmények" nem számítanak az ég világon sehol.

Az meg nem egy nagy szám, hogy hatodik vagy bármelyik kategóriában. Ha ugyanabba az irányba pontozol másokat, mint a többség, már kapod is a pontot érte. Ugye, milyen nagy ész kell ehhez? 😂

Tudod, nekem nem olyan nyomorult az életem, hogy az itteni pontozás motiváljon. Ja, amúgy meg én is lepontoztalak. Bőgjél csak nyugodtan. Nem érdekelsz senkit.

2022. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként majd lassan visszatérhetünk a kérdéshez is fiúk lányok. Miután mindenki jól lepontozott mindenkit. :)))


Nem tudom, hogy csak nekem tűnt-e fel, hogy valaki állandóan tampon, betét, eü-i betét, tisztasági betét témában írogat ki kérdéseket. Szerintem egy ffi.


Nektek nem tűnt fel?


Egyébként én olyan dolgot használok most legújabban, amit nem írok le, de nagyon bevált és nem tampon, nem betét és nem is vatta. Szabad a gazdi, de nem fogjátok kitalálni. (Ja és nem is kehely. Vajon kehely-fétisesünk is lesz hamarosan?)

2022. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

19

Igen, csak tudod kicsinyem ez az oldal nem arra van, hogy megmondják, hogy jó-e egy válasz vagy sem és mennyire és miért, hanem hogy hasznos-e vagy sem. Ha én a kérdésre válaszolok egy ilyen oldalon, akkor normál módban, a céljának és rendeltetésének használom az oldalt, amit te pl. nem vagy képes. Sajnálom. Fejleszd még kicsit magad.

2022. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!