Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok. ti mit vesztek fel,...

Csajok. ti mit vesztek fel, amikor megjön a havi?

Figyelt kérdés

én szoknyát szoktam, nekem az a praktikusabb. ápol és eltakar szerintem.

erős a vérzésem és vastag betétet használok ami szoknyába sehogy se látszik át, plusz kevésbé félek az esetleges átázástól mint nadrágba.


2022. aug. 29. 07:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
#20 parafa dugó vagy mensibugyi ? :D
2022. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
19%

22

Egyik sem. :)

2022. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
15%

22

De felpontoztalak. :)

2022. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
88%

#21.

Tudod, kicsinyem, én is írtam egy rendes választ ide arról, hogy ugyanazt hordom, mint máskor. És én nem háborogtam a pontozáson, meg ehhez hasonló dedós dolgokon. Inkább te fejleszd magad, de ne csak egy kicsit. Az nem lesz elég. :)

Részemről ennyi, további jó dühöngést neked! :D

2022. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

25

Nekem nem kell fejlesztenem magam. Gyakorlatilag tökéletes vagyok. Most már nem is vagyok pl. mérges, mert képzeld el, egy órával ezelőtt befogadtam az utcáról egy kutyát, akiért most már felelősséget fogok vállalni, amíg velem lesz és most másodszor is kiviszem sétálni.


Neked meg jó merengést azon, hogy van-e értelme mások sérelmét gondolkodás nélkül degradálni. Ja, hogy erre nem leszel képes? Akkor így is, úgy is jó éjt neked!


Puszillak.

2022. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Koszi :D Ja meg az volt a tippem mint tena pants vagy always mensi pelus vagy mi a fene (menstrual pants mint a csomagolásán szerepel 😂)
2022. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

27


Szívesen. :)


Öööö, nem. Tényleg nem fogjátok kitalálni.

2022. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%

"Gyakorlatilag tökéletes vagyok."

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Pont te?? És még szerény is vagy, mi? :DD

2022. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Na és tényleg még senkinek nem jutott eszébe (nekem sem, pedig tökéletes vagyok, de elé tettem a "gyakorlatilag" szót, szóval nem teljesen) (még) a mosható betét. Fuh, adtam egy új tippet a menstruációs termékek fétises (ezentúl röviden MTF) embernek... Nem tudom, ki hogy van vele, de sztem szörnyű.
2022. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

27

Az olyan bugyi? Vagy hogy kell elképzelni? Olyan, mint a gyerekek pelenkája, hogy egy az egyben ki kell dobni? Az nem lehet túl környezetbarát.

2022. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!