Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mièrt kèsik 2 hete?

Szerintetek mièrt kèsik 2 hete?

Figyelt kérdés
2 hete kèsik a menstruációm, júniusban vèletlen mikor óvszer volt a barátomon kiszakadt ès elment,az aktus vègèn vettük észre de egyből irattam fel esemény utáni tablettát. Júliusban meg is jött .. most viszont hát azóta megdszakításos módszerrel vèdekeztünk ès nem jön meg már több mint 2 hete. Vettem egy terhességi tesztet negatív lett. Szerintetek?:/
2022. szept. 2. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem akartok babát akkor védekezzetek normálisan. A megszakításos egy lutri, főként fiataloknál, de később is becsúszhat simán ezzel egy gyerek.

Jelen állapotban vagy a gyógyszer kavarta meg a ciklusodat, vagy a teszt nem mutattta még ki a terhességet (az esemény utáni miatt bármikor lehetett ovulációd). Jövő hét elején csinálj egy másik tesztet, ha az is negatív, akkor pedig keress fel egy nőgyógyászt.

2022. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni nagyon meg tudja keverni a hormonokat, lehet, hogy az játszik még be. Viszont ami ennél valószínűbb, az a stressz és szorongás. Ha nem jön meg percre pontosan az ember hajlamos idegeskedni rajta, ami pedig még inkább ki tudja tolni a menstruációt. Nekem egyszer pont így maradt ki.
2022. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!