Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sulikezdéstől lehet, hogy...

A sulikezdéstől lehet, hogy kimarad a mensim? (16L)

Figyelt kérdés

11 éves korom óta van meg, eddig se volt valami szabályos, de 18 éves korig normális a dokik szerint. Volt, hogy késett, vagy előbb jött meg, egyszer ki is maradt de akkor kaptunk valami oltást a suliban (talán hepatitis?).


Most nagyon váratlanul ért a sulikezdés, úgy értem tisztában voltam vele, hogy jön, de olyan gyorsan elrepült a nyár, hogy még mindig nyár hangulatom van.


Mielőtt megjön szokott lenni egy-két napig ilyen pici barna folyás, amit a tisztasági is bőven felfog, innen szoktam tudni, hogy hamarosan megjön, az meg is volt. Illetve ma a wc papíron volt egy picike vércsepp, de semmi egyéb. Terhes nem lehetek, szűz vagyok.


Nem akarok vele dokihoz menni, csak ha kövi hónapban se lesz meg, de még lehet, hogy most is meg fog jönni, mert csak 9 napja késik. Van itthon premens kapszula (vitaminos cucc) abból vettem be az elmúlt két napban, még anno nőgyógyász ajánlotta.



2022. szept. 4. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
ha nagyon nagy stressz volt akkor lehet
2022. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell aggódnod, ha élsz szexuális életet, mivel ez kizárt felesleges ebből ügyet csinálni. Felnőtt korban is előfordul majd számtalanszor késés, neked az iskolakezdés stressze pont elég lehet.
2022. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Stresszelsz kérdező? Ha a suli miatt valami problem van, nyugodtan írj ram, hasonló helyzetben vagyok(tökre élvezném még a nyarat)😅
2022. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy stresszelek a suli miatt, nagyon szeretem, jó az osztály, jók a tanárok, azt tanulom ami érdekel, csak nyáron lett egy kiskutyám, és az egészet vele töltöttem. Emiatt elment az egész és semmi olyat nem csináltam amit amúgy elterveztem 😅
2022. szept. 5. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!