Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Seb körüli zöldes feketés...

Aliz2003 kérdése:

Seb körüli zöldes feketés folt mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap este véletlen játék közben magamba állítottam a konyhakést. Akkor nagyon vérzett, nagyon megijedtem de rögtön elláttam ahogy tudtam.Most picit több mint fél nappal később ugyan még mindig vérzik és fáj de inkább a körülötte lévő zöldes feketés folt ijeszt meg.

Valahol a hasam körül a test jobb alsó részén van.Nem tudom milyen mély mert nagyon megijedtem amikor történt.Bizonyos mozdulatok nehézkesek de ha ráteszek valamit ami elszorítja és nem mozgok akkor nincs baj.

Szüleimnek nem merem megmutatni, nem tudom mit szólnának.Főleg a suli kezdés miatt aggódok, zóval a válasz sürgős lenne.



2015. aug. 31. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg szüleidnek, és mutasd meg orvosnak szerintem!
2015. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont azt szeretném elkerülni.
2015. aug. 31. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobban jársz az orvossal, mint egy vérfertőzéssel.
2015. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Konyhai késtől? Valószínűtlennek hangzik mégis csak háztartásbeli dolog.
2015. aug. 31. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ugye. Leeshet, bepiszkolódhat. Pont most olvastam nem rég, hogy a mosogatószivacson annyi baktérium van, hogy hetente kéne vagy kicserélni, vagy Domestossal jól kimosni. Szóval egy ilyen szivaccsal elmosod a kést, és tádám, rögtön rajta lehet a sok baci!
2015. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meggyógyult?
2022. febr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!