Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon leakarok fogyni sulikez...

Nagyon leakarok fogyni sulikezdesre. Valami gyors otlet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy utana visszajonne meg blablabla de azok a kommentek nem erdekelnek! Drasztikusakat is meghallgatok otleteket. Hashajtozashoz nincsen kedvem se a hanytatashoz
2018. júl. 30. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem "leakarok", hanem le akarok fogyni. Általános iskola 3. osztályos anyag.
2018. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mennyit szeretnél fogyni, ha pl. 20 kg feleslegről van szó, az nem fog menni egy hónap alatt.

Hagyd el az édességeket, egyél egészségesebben és sportolj.

2018. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
10 kg-t szeretnek fogyni
2018. júl. 30. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb sulikezdésig 5 kg-t tudsz fogyni.

Egyél sok zöldséget , gyümölcsöt, halat, csirkét, tojást.

Sima mentes vizet igyál , amibe tegyél citromot és gyömbért , ez segít a fogyásban.

Mozogj sokat . Fuss, menj biciklizni, tornázz.

Suli közbe is fogyhatsz.

2018. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem birok leszokni az uditorol 😭 Szensavas viz nem jo?
2018. júl. 30. 11:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Heti 2 kg sok lenne? Van egy modszerem de nem merem kiprobalni az jo ha heti 2 kg-t fogynek?
2018. júl. 30. 11:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a legjobban az üdítők hízlalnak , azokba van a sok cukor. A szénsavas is nagyon rossz, fel is puffadhatsz tőle és fogyáskor nem jó. Áldozatot kell hozni, ha akarsz valamit. Nagyon sok a heti 2 kg. Azt mondják hogy heti 0.5-1 kg a normális.

Ne aggódj az az 5 kg is meg fog látszódni hogy fogytál. És suli alatt is ugyanúgy fogyhatsz .

2018. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Heti két kg mínusz 14000 kalória hiány. Ezt egy hét alatt lehetetlen megcsinálni, hacsak nem eszel semmit.
2018. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én akkor fogytam annyit egy hét alatt, mikor vírusos megbetegedésem volt, a gyomromra is ráhúzódott és nem bírtam csak pépes almát és kekszet, azt is napi 2-3x, de miután meggyógyultam az vissza is jött.

Max. akkor tudsz 2kg-t fogyni, ha éhezteted magad, az meg ilyen melegben nem is tenne jót, pláne, hogy vissza is híznád, akár a dupláját is. Azt hiszed ez vicc, aztán meg ha 20 kg visszajön, megnézheted magad. A fogyásnál pont a fokozatosság a lényeg. Ha meg a sulira topon akarsz lenni, akkor nem 1 hónappal előtte kellene mindenféle drasztikus módszeren gondolkodni, hanem az egész nyarat fordíthattad volna rá.

2018. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!