Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy a baj? Kicsit megilyedtem...

Nagy a baj? Kicsit megilyedtem. Vizesedhet valakinek a feje? Agya? Ilyesmi? Nehéznek érzem és olyan hülye érzés. Aki tud segiteni lécci irjon (többi lennt)

Figyelt kérdés
Na tehát volt már olyam ez elött is hogyha sokáig tartottam egy helyzetbe pl lefele nézve a fejemet akkor ugy nyomott. De most szinte folyamat jellegű. Nehéz és nyom. Most kezdtem el szedni vagy 3 fajta gyógyszert ha ez számit. Kb azóta ilyen amiota elkezdtem szedni. És hogyha leulök és a fejemet a falnak döntöm a tarkóm felett ha nagyon rá helyezem a súlyt akkor megin t jön egy ilyen nyomás féle mimtha összenyomódna az agyam. Járok suliba 14 éves vagyok. Eddig csak 7-8 óránk volt és már egy jó pár jegyünk van. Éjfél korul fekszek és 6-kor kelek. Mi lehet a gond? Nagy a baj?

2016. szept. 7. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira megijedned, csak vizsgáltasd meg a nyakcsigolyáid, vagy menj egy jó csontkovácshoz.
2016. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. De ott hátul ha megnyomom akkor fáj egy pontot.
2016. szept. 7. 19:59
 3/3 anonim válasza:
A gyógyszerek amiket szedsz fontosak?? Mert elég gyanús, hogy azóta van ez veled mióta szeded... A helyedben abbahagynám a gyógyszereket egy ideig, hogy kiderüljön attól van e. Mellékhatásokat elolvasgattad?
2016. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!