Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák alakulhat ki két...

Méhnyakrák alakulhat ki két szűrés között?

Figyelt kérdés
Kevesebb, mint 1 éve voltam cytológián, ami negatív lett hálistennek, de ahogy közeledek az újabb vizsgálathoz beparázok, hogy vajon alakult-e ki azóta valami. Rendszeres a ciklusom, annyi történt hogy tegnap a szex után iszonyatosan nyilalt a méhem. Mit gondoltok?

2022. szept. 11. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Alakulhat, de ha evente jarsz kontrollra, sokat javitasz a sajat eselyeiden, hogy idoben elkapjak, ha gond lenne. Szex utani mehfajdalom nem tipusos mehnyakrak-tunet, inkabb fertozes eseten tud elofordulni. Nyugi. :)
2022. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Közel húsz éve voltam utoljára nőgyógyásznál, de eszembe sem jutna ezen parázni.
2022. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, te hány éves vagy?? :o
2022. szept. 11. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
22 évesen pláne eszembe sem jutna... 50+ vagyok.
2022. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit több, mint 1 éve volt egy terhességmegszakításom és félek, hogy esetleg kockázati tényező
2022. szept. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!