Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció utánni héten...

Menstruáció utánni héten pecsételő vérzés és megint menstruációs fájdalmak! Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és 20 éves korom óta majdhogynem napra pontos a ciklusom 27-29 naposak. Legutóbb szeptember 8.án jött meg 5 nap után elmúlt,ma pedig 16.án (9.ciklusnapon) amikor is lassan peteérés következne,elkezdzem barnázni ( peteéréskor nekem sosincs!) És görcsölök,érzékeny a mellem éy mindjárt megjön érzésem van. Terhesség kizárva,fog.gátlót nem szedek. Apum 2hete kórházba került nagyon rossz allapotban,megviselt nagyon lehet a stressztől? Tavaly is volt egyszer igy,akkor egy 6 eves szakitas utan. Akkor voltam nőgyogyasznal,endokrinologusnal,semmit nem talált. Voltatok már így? Mi okozhatja? A stressz ennyire összezavarná?
2022. szept. 16. 12:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!