Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mammográfia,milyen tünet?

Mammográfia,milyen tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Október közepén megyek mammográfia vizsgálatra. Nőgyógyászati beutalóval, mert az éves rákszűrésen elpanaszoltam, hogy sokszor fáj a mellem. Mindkettő. Nehéznek érzem mindkettőt, sokszor furcsa fájdalom - zsibbadó szúró érzésem van, minimális ponton. Sokszor a mosakodás is fájdalmas, meg ha a póló hozzáér is. Csak a sport melltartót tudom meghordani. Néha a bimbómon látok fehér darabokat, mint amikor szoptattam (négy éve már) és maradt tej rajta. Rászáradva. Ha megnyomom nem jön belőle semmi. Négy éve már nem szoptatok.

Csomót nem érzek benne.


Kissé félek, az orvos meg sem vizsgált, csak írta a beutalót a mammográfiára. Szeretnék érdeklődni, hogy akit mellrákkal diagnosztizáltak, ő neki mik voltak a tünetei?


2022. szept. 18. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az nem tünet,hanem vizsgálat .
2022. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvassa el az egész bejegyzést. A kérdés kiírására fenntartott hely korlátozott. Így címszavakban illik feltenni a kérdést.
2022. szept. 18. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez előbb tűnik valamilyen hormonális gondnak. De persze menj el, amúgy is ajánlott évente valamilyen képalkotó eljárással megnézetni.

Ha nem találnak semmit, akkor érdemes lenne a hormonjaid is megnézetni.

2022. szept. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen!
2022. szept. 19. 08:32
 5/5 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mi van veled? Kiderült, hogy mi áll a panaszaid hátterében?
2023. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!