Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzés akkor is...

Gombás fertőzés akkor is felismerhető, ha "lecsillapodik" a tünet?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha valakinek 2-3 napig sűrűbb, krémes-darabos a folyása, de semmi gyulladás, pirosság, fájdalom, viszketés, és azután már a folyás is kevesebb, akkor esélyes, hogy még 1-2 hét után is kiderül hüvelykenet-vételkor? Mindenhol azt írja, hogy magától nem szűnik meg. De régebben is pl volt olyan tünetem, hogy viszket picit, piros picit, kellemetlen, de az eredmény szerint minden jó, nem utal gombára.

1-2 hét múlva megyek nőgyógyászhoz más miatt, mindenképpen vesznek kenetet, de most csak ennyi a tünetem, hogy sűrűbb, csomós a folyásom, de semmi más tünetem nincs. Nem tudom sajnos azt sem, hogy hol tartok a ciklusban, mert véletlen az utolsó hónapot elfelejtettem beírni, de kb. +20. napon vagyok.


2022. aug. 20. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg nem gomba, ilyen enyhébb tünetek az enyhébb bakteriális fertőzésekre vagy a felborult hüvelyflórára jellemzőek.
2022. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nem saját kép, neten találtam, jelenleg valahogy így néz ki a hüvelyi folyás. Fele komment azt írja, hogy normális, fele pedig, hogy fertőzésre utal. De semmi tünetem nincs.

[link]


Lehet, hogy hülyeség, de tartok tőle, hogy nem derül ki semmi a kenetvételkor, aztán ismét megjelenik valamikor. Nem szeretnék havonta hüvelykenetre járkálni.

2022. aug. 20. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!