Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami bajom van ott lent?

Valami bajom van ott lent?

Figyelt kérdés
1,5 éve jött meg az első menzeszem. Általában rendesen megszokott jönni, bár még nem állt be rendszeresre. 2 hónapja csak barnás folyásom volt akkor még nem adtam neki nagy jelentőséget, aztán rá egy hónapra megjött de akkor is kicsit barnás volt, de kicsit véres is. És ezóta az eset óta kb. 2 hét telt el és megint barnás folyásom van. én ezt nem értem. Beteg vagyok? Vagy mi bajom van? Anyukámnak még nem mondtam el, mert kínosnak érzem. Pls segítsetek! 14/L
2010. szept. 26. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért érzed kínosnak, hogy Anyukádnak szólj? Ezt nem kell szégyellni, mondd el neki nyugodtan!!!
2010. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos szólni kell anyukádnak, és el kell menni gyereknőgyógyászatra. Ha egyszeri alkalom lett volna, nem lenne gond, de mivel ismétlődik, ráadásul 2 hetente, az nem normális. Valószínűleg nincs semmi komoly baj, de ki kell zárni, hogy legyen, nem megvárni, míg tényleg baj lesz.
2010. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!