Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy nem akar megjönni. nem vagyok terhes, szóval ez kizárható ok. jó, nem olyan vészes még, csak pár nap, de most már kezdek ideges lenni, ami nem jó, mert tudom, hogy a stressz miatt még inkább késhet, de nagyon könnyen ki tudok bukni.

tulajdonképpen megvolt az előtte való héten az előgörcsölés, a hiszti, a hangulatingadozás, viszont kimaradt pl a mellfeszülés. és fogalmam sincs, hogy mi lehet a bajom. az is okozhatja, hogy kezd hideg lenni? vagy, hogy a bölcsességfogam miatt 3 napig lázas voltam?

azért is fura, mert ilyen barnás folyásom van 2-3 napja már, de nem folyamatosan, nagyon kevés és inkább csak reggel és este, napközben totál normális minden. ilyen még sose fordult elő velem...


2011. nov. 8. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha idegeskedsz, még úgysem fogsz menstruálni.
2011. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha ez màskor mèg nem nagyon fordult elo,nem èrdemes ennyire aggodni.A noi szervezet èrzèkeny,a hormonok nèha "rendetlenkednek",ez bàrmitol elofordul sajnos.Igen,a làzas betegsèg is befolyàsolhatja akàr,a stressz,idegeskedès,a szervezet fizikai megterhelèse,egyebek...Sot,ha ennyire ràgorcsolsz attol csak rosszabb lehet.Egyèbkènt a barnàzàs tènyleg lehet hormon problèma,ha màskor is elofordul nogyogyàsz,endokrinologus segithet kideriteni mi a gond.

De tènyleg,ha ez màskor mèg nem fordult elo,lehet az èletviteledben tortènt vàltozàstol van,ès ha az megoldodik,minden rendezodhet.

2011. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemrég voltam éves vizsgálaton, ahol megnéztek mindent... ott azt mondták, hogy az ég világon minden rendben... ezért is fura kicsit számomra, de igyekszem nem idegeskedni... csak lesz valahogy, de bahh...
2011. nov. 8. 13:57
 4/5 anonim válasza:

13:52 vagyok

Ha az èves kivizsgàlàson mindent rendben talàltak,akkor szervi eredetu bajod nincs.Ennek orulhetsz:) ezen màr nem kell aggodnod,làtod?:)

...de vèrvètelt is csinàltak? Hiszen ha a hormonjaiddal lennènek gondok,azt csak ugy tudjàk megàllapitani.

(Egy cikluson belul tobbszor is vesznek vèrt,vizsgàljàk a peteèrèst,tuszorepedèst,a hormonok vàltozàsàt a szervezetben...)

Viszont èn tènyleg azt mondom,egyenlore ne gorcsolj ezen feleslegesen,ez minden no èletèben elofordul,hogy nèha-nèha "bezavarodnak"a hormonok,de ez az esetek tobbsègèben magàtol helyre is àll...

2011. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen... volt vér és vizeletvizsgálat is... egyedül vérszegénységet állapítottak meg, amire kaptam gyógyszert, úgyhogy már semmi bajom nincsen, ezenkívül nem volt semmi különös, minden normális értékű volt... de igyekszem nem izgulni :D majd iszok cickafarkteát pl, úgy tudom az segít...
2011. nov. 8. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!