Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudok venni metformint recept...

Tudok venni metformint recept nélkül?

Figyelt kérdés
Erdélyi vagyok, Glucophaget (metformin) szedek, ezt irtak fel par eve, hamarosan elfogy és decemberben megyek haza, tudnék magyarországon venni recept nelkul? :(

2022. szept. 20. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, recept nélkül nem fogsz tudni venni ilyen gyógyszert, vényköteles.
2022. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erdélyi recepttel sem? Nem tudják valahogy atkuldeni vagy valami?
2022. szept. 20. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Beszéld meg az erdélyi orvosoddal, hogy elutazol, úgyhogy írjon fel neked előre! Vagy ha tartósan Magyarországon tartózkodsz, akkor itteni társadalombiztosításra és itteni orvosra amúgy is szükséged lesz.
2022. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vényköteles gyógyszer, nem kapsz a gyógyszertárban. De meg lehet próbálni, hátha valahol kiadják. Én egy dobozt 560 Forintért vettem vény nélkül, annyi a támogatás nélküli ára.
2022. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos most surgosen utaztam ide, lehet otthonrol kuldenek nekem, mindenesetre megprobalom hatha valahol kiadjak, koszi a valaszokat! :)
2022. szept. 20. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki kiadhatják,de teljes árat kell fizetni.
2022. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiadjàk csak tamogatott ar helyett teljes aron.
2022. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!